Kategorie

Bioderma Photoderm Autobronzant, samoopalacz nawilżający w sprayu, 150 ml

Cena jednostkowa: 56,86 zł za 100 mililitrów

Cena
85,29 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Photoderm Autobronzant nawilżający samoopalacz w sprayu przeznaczony do wrażliwej skóry o jasnym lub bardzo jasnym odcieniu. Samoopalacz łączy w sobie substancje samoopalające, takie jak dihydroksyaceton, DHA oraz składniki o właściwościach rozpraszających. Samoopalacz zawiera kompleks Cellular Bioprotection o podwójnym działaniu. Chroni i pobudza mechanizmy obronne skóry w czasie ekspozycji na słońce. Za pomocą mechanizmów biologicznych chroni materiał genetyczny skóry oraz zabezpiecza ciągłość jej komórek i tkanek. Wielopozycyjny dozownik pozwala na aplikację niezależnie od nachylenia pojemnika. Delikatna mgiełka natychmiast wysycha, pozostawiając opaleniznę bez smug, pozwalając na jednolite i stopniowe pojawienie się koloru, który nie brudzi ubrań.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Skóra wrażliwa; odcień jasny lub bardzo jasny.

Sposób użycia

W celu uzyskania opalenizny: raz dziennie przez trzy dni, a następnie raz na dwa dni. W celu utrzymania opalenizny: raz w tygodniu. Stosować na czystą i suchą skórę. Rozprowadzać spray bardzo dokładnie, trzymając opakowanie w odległości 20cm od skóry. Używać przez krótkie  przyciśnięcie, nie przedłużać rozpylania. Po zastosowaniu umyć ręce.

Składniki (INCI)

Aqua/water/EAU, Dimethyl Ether, Glycerim, Pentyleme Glycol, Dihydroxyacentone, Trideceth-9 PG-Amodimethicone, Ectoin, Manntol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligasaccharides, Trideceth-12, Sodium Metabisulfite, LacticnAcid, Fragrance (Parfum). (BI 628).

Dodatkowe informacje

Produkt łatwopalny, należy chronić przed promieniowaniem słonecznym oraz nie wystawiać go na temperaturę wyższą niż 50 stopni Celsjusza, przechowaywać z dala od ognia, źródeł iskier, ciepła, zapłonów oraz działających urządzeń elektrycznych. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku spożycia natychmiast skontaktować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami.