BIODERMA Photoderm Max Aquafluide, fluid ultra-lekki z filtrem ochronnym SPF50+, odcień jasny, 40ml

BIODERMA Photoderm Max Aquafluide, fluid ultra-lekki z filtrem ochronnym SPF50+, odcień jasny, 40ml

60,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 152,48 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: BIODERMA

BIODERMA Photoderm Max Aquafluide, fluid ultra-lekki z filtrem ochronnym SPF50+, odcień jasny, 40ml - opis produktu

Photoderm MAX Aquafluide SPF 50+ to unikalne osiągnięcie technologiczne łączące  ekstremalną płynność z efektem "suchy dotyk" i bardzo wysoką ochroną. Płynny, lekki i delikatny w dotyku. Łatwo się rozprowadza. Innowacyjny patent aktywuje naturalne mechanizmy obronne w skórze. Chroni DNA komórek naskórka. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Produkt fotostabilny i wodoodporny. Matowe wykończenie, bez efektu połysku. Odcień jasny. 

Wskazania: nadwrażliwość na słońce, skóra mieszana, skóra tłusta, długotrwała i/lub intensywna ekspozycja słoneczna, ekspozycja w ekstremalnych warunkach (okolice pomiędzy zwrotnikami, wysokie góry.

Sposób użycia: preparat nałożyć równomiernie i obficie na czystą i suchą skórę przed ekspozycją na słońce. Aplikację kremu należy regularnie powtarzać (najlepiej co 2 godziny), a także w przypadku starcia preparatu np. przy wycieraniu się lub po uprawianiu sportu). Unikać kontaktu z oczami. Przed użyciem wstrząsnąć.

Główne składniki: gliceryna, tlenek żelaza, tokoferol, ekstrakt z alg, kwas mlekowy, ramnoza, mannitol, ksylitol, parafina, fruktooligosacharydy.