DARMOWA DOSTAWA przy zamówieniach za min.70zł
Kategorie

Bioderma Photoderm Spot, krem zapobiegający powstawaniu przebarwień, skóra po zabiegach dermatologicznych, SPF50+, 30 ml

Cena jednostkowa: 249,97 zł za 100 mililitrów

Opis produktu

Photoderm SPOT SPF 50+ krem zapobiegający powstawaniu przebarwień polecany w przypadkach zaburzeń pigmentacji, skóry z przebarwieniami i po zabiegach laserowych oraz z ranami i bliznami. Zawarta w kremie glabrydyna pozyskiwana z lukrecji blokuje tyronazę, będąca kluczowym enzymem melanogenezy za pomocą biologicznych mechanizmów. Krem ogranicza powstawanie przebarwień poprzez zwalnianie produkcji melaniny. Krem zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UVA/UVB od zewnątrz dzięki systemowi filtrów, a od wewnątrz dzięki formule Cellular Bioprotection. Jest to kompleks o podwójnym działaniu, który chroni i pobudza mechanizmy ochronne skóry w czasie ekspozycji na słońce, a za pomocą mechanizmów biologicznych chroni materiał genetyczny skóry oraz zabezpiecza ciągłość jej komórek i tkanek.

Zastosowanie

Skóra z przebarwieniami i po zabiegach laserowych, zaburzenia pigmentacji, skóra z ranami i bliznami.

Sposób użycia

Preparat nałożyć równomiernie i obficie na czystą i suchą skórę przed ekspozycją na słońce. Aplikację kremu należy regularnie powtarzać (najlepiej co 2 godziny) oraz w przypadku starcia preparatu (np. przy wycieraniu się lub po uprawianiu sportu).

Cechy produktu

Postać
Rodzaj skóry
Rejestracja