Kategorie

Bioderma Sensibio AR, krem redukujący zaczerwienienia, 40 ml

Cena jednostkowa: 107,08 zł za 100 mililitrów

Cena
42,83 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Bioderma Sensibio AR to krem do cery naczynkowej o właściwościach łagodzących podrażnienia, zmniejszających rumień i hamujących rozszerzanie naczynek powodowane m. in. spożywaniem alkoholu i pikantnych potraw, dużymi wahaniami temperatury czy stresem. Krem ma lekką, nietłustą konsystencję. Produkt jest dobrze tolerowany przez wrażliwą skórę. Zawiera opatentowany kompleks o nazwie Rosactiv, który oddziałuje na bezpośrednią przyczynę rozszerzania i osłabienia kondycji naczyń krwionośnych. Obecne w składzie kremu enoxolon, alantoina i olej kanola działają kojąco i łagodząco na wrażliwą skórę. Optymalny poziom nawilżenia zapewniają jej hydroksyprolina, fitosterole z awokado i gliceryna, a ochronę przed podrażnieniami i występowaniem stanów zapalnych — ekstrakt z alg Laminaria Ochroleuca. Skóra jest nawilżona, wyciszona i bardziej oporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Rumień i rozszerzone naczynka występują z mniejszą częstotliwością. Skóra odzyskuje komfort, jest mniej reaktywna.

Zastosowanie

Codzienna pielęgnacja łagodząca dla skóry wrażliwej i reaktywnej z problemami naczyniowymi, przejściowe zaczerwienienie twarzy (połączone z uczuciem gorąca). Trwałe zaczerwienienie skóry twarzy (widoczne, rozszerzone naczynka, trądzik różowaty).

Sposób użycia

Stosować krem Sensibio AR 1 lub 2 razy dziennie na oczyszczoną i delikatnie osuszoną skórę. Krem Sensibio AR stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja