Kategorie

Biofreeze, żel uśmierzający ból, 118 ml

Cena jednostkowa: 34,31 zł za 100 mililitrów

Cena
40,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

BIOFREEZE to maść w postaci żelu, na bazie naturalnych składników, bez dodatku oleju i wosku, który głęboko penetruje bolące miejsca. Działa przeciwbólowo poprzez chłodzenie – mrożenie mięśni i stawów, co daje odczuwalną i przyjemną ulgę obolałym miejscom. Skutecznie łagodzi bóle mięśni i stawów, pogłębia naturalny proces gojenia. Pomaga w leczeniu: kontuzji, zapalenia stawów, sztywności mięśni i skurczy, zwichnięć, bólu pleców, sztywności ramion i karku, bolesności kostek, kolan, bioder i stawów łokciowych. Nie brudzi, nie pozostawia plam, przyjemny zapach aromaterapii, szybko się wchłania. Działa do kilku godzin od nałożenia.

Zastosowanie

Dla złagodzenia dolegliwości takich jak: bóle mięśni, stawów, zwichnięcia, skręcenia, bóle pleców oraz zapalenia stawów; dla dorosłych i dzieci powyżej 2. roku życia.

Sposób użycia

Do użytku zewnętrznego; stosować maksymalnie 3-4 razy dziennie w miejscach dotkniętych bólem. Nałożyć cienką warstwę i wetrzeć w miejsca bolące (masaż nie jest konieczny). Przemyć ręce zimną wodą. Unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową. Nie stosować na rany i uszkodzoną skórę. Nie używać z innymi maściami i wyrobami medycznymi.

Składniki

Substancja aktywna: alkohol izopropylowy; substancje pomocnicze: woda, ekstrat ziołowy (ilex paraguariensis - ostrokrzew paragwajski), carbomer,trietanoloaminy, mentol, kamfora, dwutlenek krzemu, metyloparaben, gliceryna, glikol propylenowy, żółty- wzmacniacz koloru,niebieski-wzmacniacz koloru.

Ważne wskazówki

W przypadku dzieci poniżej 2. lat, kobiet w ciąży, bardzo wrażliwej skóry i skóry alergicznej użycie preparatu należy skonsultować z lekarzem.

Producent

BIOFREEZE POLSKA,
ul. Homarowa 25,
85-435, Bydgoszcz.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji
Działanie
Rejestracja