Kategorie

BioKap Nutricolor Delicato Rapid, roślinna farba koloryzująca, 9.3 bardzo jasny złoty blond, 135 ml

Cena jednostkowa: 37,03 zł za 100 mililitrów

Cena
49,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze! Dziś Dzień Darmowej Dostawy

Opis produktu

Farby Biokap nutricolor delicato rapid umożliwiają farbowanie w zaledwie 10 minut. To siła czystych roślin, bezpieczeństwo i skuteczność. W Nutricolor Delicato Rapid znajdziesz ponad 90% naturalnych składników. Rapid zawiera unikalną formułę TRICOREPAIR – białko ryżowe, wyciąg z wierzby i lipofilowe kwasy owocowe. Odżywia włosy i zapewnia doskonałe, 100% krycie siwych włosów.

Zastosowanie

Pielęgnacyjna, trwale koloryzująca roślinna farba do włosów w kremie, dla wrażliwej skóry głowy.

Sposób użycia

1. Delikatnie przeczesać włosy by usunąć pozostałości lakierów i utrwalaczy. Nacisnąć środek nadciętego kółka na opakowaniu i wstawić butelkę z emulsją Nutrifix i wycisnąć zawartość tubki do butelki. Przed użyciem farby, zalecane jest stosowanie kremu ochronnego na skórę okalającą włosy (twarz, szyja, uszy), aby uniknąć jej zaplamienia.
2. Zakręcić odpowiednio plastikową nakrętkę aplikatora i energicznie potrząsać, aż do uzyskania jednorodnej mieszanki.
3. Odciąć koniec nakrętki. Aplikację farby należy rozpocząć od razu po nałożeniu rękawiczek oraz odkryciu ramion peleryną ochronną. Nie przechowywać mieszanki w zamkniętej butelce, aby uniknąć ryzyka pęknięcia butelki i szkodliwych wycieków produktu. Uzyskana mieszanka koloryzująca nadaje się tylko do jednej aplikacji. Ewentualne pozostałości nie powinny być używane ani przechowywane.
4. Rozprowadzić mieszankę na całej długości i na końcówkach włosów, potem na nasadzie, dzieląc włosy na małe partie. Możecie stosować grzebień o szeroko rozstawionych zębach.
5. Masować delikatnie w celu rozprowadzenia produktu i pozostawić na ok. 10 minut, kolor mieszanki nie wpływa na wynik koloryzacji, jaki pragniecie uzyskać.
6. Po upływie czasu należy dodać niewielką ilość ciepłej wody, delikatnie masując. Odczekać kilka minut, po czym obficie spłukać, aż do całkowitego oczyszczenia wody.
7. Nałożyć zawartość saszetki z odżywką w szamponie po koloryzacji i delikatnie masować, aż do jednolitego rozprowadzenia produktu.
8. Dokładnie spłukać, w ten sposób zostaną usunięte ze skóry głowy ewentualnie pozostałości farby.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Zaleca się przeprowadzenie testu skórnego na 48 godzin przed każdorazowym nałożeniem farby na włosy. Instrukcja testu znajduje się wewnątrz opakowania.