Kategorie

Bioliq Dermo, krem rozjaśniający przebarwienia, 50 ml

Cena jednostkowa: 30,78 zł za 100 mililitrów

Cena
15,39 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Krem rozjaśniający przebarwienia dzięki zawartości ekstraktu z Rabdosia rubescens zmniejsza widoczność plamek pigmentacyjnych. Rozjaśnia widoczne przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych. Wyrównuje koloryt skóry, zapewniając cerze świetlistość oraz zdrowy wygląd. Dodatkowo opóźnia procesy starzenia, działa regenerująco, odżywczo i nawilżająco.

Zastosowanie

Cera skłonna do przebarwień.

Sposób użycia

Nanosić na oczyszczona skórę twarzy.

Składniki (INCI)

Rabdoscia rubescens.

Krem Bioliq na przebarwienia 

Problem przebarwień na skórze dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Nieestetyczne plamki na twarzy dodają lat i sprawiają, że cera wygląda na zmęczoną. Przebarwienia pigmentacyjne mogą być wynikiem nieodpowiedniej pielęgnacji, choroby lub nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne. Przyczyn ich powstawania jest wiele, a sposobem, aby się ich pozbyć, jest dobrze dobrany krem rozjaśniający.

Rabdoscia rubescens – najważniejszy składnik kremu Bioliq na przebarwienia

Głównym składnikiem kremu na przebarwienia skóry Bioliq jest rabdoscia rubescens – drobna roślina zielna pochodząca z północnych Chin. Bioliq, krem na przebarwienia twarzy, opiera się na jej właściwościach spowalniających rozkład melaniny, hemoglobiny i kolagenu. Czynniki te sprawiają, że produkty wykorzystujące rabdoscię rubescens sprawdzają się w preparatach rozjaśniających skórę, a ich używanie ujednolica cerę, zapewniając jej zdrowy wygląd.

Jak stosować Bioliq, krem rozjaśniający przebarwienia?

Preparat jest delikatny dla skóry i bardzo wydajny. Ten dermokosmetyk doskonale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji nawet bardzo wymagającej cery. Przeznaczony jest dla osób w każdym wieku i można go stosować nie tylko na twarz, ale także na szyję i dekolt. Krem rozjaśniający należy nakładać na uprzednio dokładnie oczyszczoną cerę, delikatnie rozprowadzając na całej powierzchni twarzy, z pominięciem wrażliwych okolic oczu. Ze względu na skład produktu, nie trzeba stosować go punktowo. Bioliq, krem rozjaśniający przebarwienia oprócz działania antypigmentacyjnego, zapewnia skórze elastyczność i odpowiedni poziom nawilżenia.