Kategorie

Biopron Baby+, krople, 10 ml

Cena jednostkowa: 239,90 zł za 100 mililitrów

Cena
23,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

100 pierwszych dni życia dziecka to czas pomiędzy poczęciem, a drugim rokiem życia, który jest okresem, w którym następuje wzrost i osiągnięcie równowagi jelit, będącej podstawą optymalnego zdrowia przez cały okres życia. Biopron Baby+ to połączenie dwóch szczepów probiotycznych i witaminy D3. Probiotyki to jedne z żywych mikroorganizmów żyjących w jelitach. Ich suplementację zaleca się w celu zachowania równowagi mikroflory żołądkowo-jelitowej. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

0,25ml produktu (pełna porcja/7-8 kropli) raz dziennie, podczas posiłku. Do opakowania dołączony jest kroplomierz umożliwiający precyzyjne dozowanie produktu. Wstrząsnąć przed użyciem. Krople można podawać bezpośrednio za pomocą łyżeczki lub zmieszać z mlekiem lub innym pokarmem. Nie należy mieszać z płynami o temperaturze wyższej niż 40 stopni C.
 

Składniki

Średniołańcuchowy olej trójglicerydowy, Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), Bifidobacterium animalis subsp. Lactis BS01, cholekalcyferol.

Dzienna porcja zawiera: kompleks probiotyczny (2 szczepy żywych mikroorganizmów): Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), Bifidobacterium animalis subsp. Lactis BS01 2,5x10^9 CFU*, witamina D 1,5mcg (30%)**.

*CFU- jednostki tworzące kolonię.
**RWS- Referencyjna Wartość Spożycia.

Ostrzeżenia

Stosowanie u niemowląt w wieku do 6 tygodnia życia zaleca się skonsultować z pediatrą. Podczas podawania 0,25ml produktu na dobę nie zaleca się podawania dodatkowych probiotyków.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 stopni C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Produkt przeznaczony dla dzieci od pierwszego dnia życia.

Dystrybutor

Walmark Sp. z o.o.,
ul. Teatralna 9,
41-200 Sosnowiec.

Cechy produktu

Wiek
Postać
Kluczowy składnik
Rejestracja