BioRepair PLUS, pasta do zębów Pełna Ochrona bez fluoru, 75ml

BioRepair PLUS, pasta do zębów Pełna Ochrona bez fluoru, 75ml

22,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 30,65 zł za 100 ml

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: BERREN

Grupa: Biorepair

BioRepair PLUS, pasta do zębów Pełna Ochrona bez fluoru, 75ml - opis produktu

Pasta Biorepair Plus Pełna Ochrona zapewnia codzienną ochronę zębów przed erozją spowodowaną działaniem kwasów, płytką nazębną i kamieniem nazębnym. Pasta zawiera biokatywne mikrocząsteczki microRepair przypominające składem i strukturą cząsteczki, z których zbudowane są zęby. Cząsteczki te łączą się ze szkliwem i zębiną, wnikają w drobne uszkodzenia, regenerując uszkodzoną powierzchnię szkliwa oraz skutecznie zwalczając płytkę nazębną, kamień nazębny i nadwrażliwość zębów. Wbudowanie cząsteczek microRepair przeciwdziała efektom związanym ze zużyciem mechanicznym (szczoteczka do zębów) i chemicznym (jedzenie, kwasy), które powodują powstawanie w zębach drobnych, niewidocznych pęknięć.

Zastosowanie: ochrona zębów przed erozją powodowaną przez kwasy oraz przed bakteriami będącymi przyczyna powstawania osadu nazębnego, kamienia i próchnicy.

Sposób użycia: używać jak normalnej pasty do zębów. Produkt można również stosować miejscowo za pomocą palca, utrzymując go w danym położeniu przez 30 sekund, a następnie przepłukać wodą.

Składniki: aqua, zinc hydroxyapatiteglycerinhydrated silica, sorbitol, silicaaromacellulose gum, sodium myristol sarcosinatesodium methyl cocoyl tauratecitric acid, tetrapotassium pyrophosphatezinc PCAsodium saccharinphenoxyethanol, benzyl alcoholsodium benzoate.

Ważne wskazówki:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie połykać.
Nie stosować w przypadku ran w jamie ustnej.
Nie zawiera: fluoru, SLSparabenów.
Pasta do żębów może byc również stosowana przez dzieci poniżej 6 roku życia, ponieważ nie zawiera fluoru.

Producent:
Coswell Spa
Via Gobetti 4-40050 Funo, Włochy

Wyłaczny dystrybutor w Polsce:
A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.
Ogrodowa 22
05-816 Michałowice-Reguły