Kategorie

BioRepair Plus Pełna Ochrona, pasta do zębów bez fluoru, 75 ml

Cena jednostkowa: 23,99 zł za 100 mililitrów

Cena
17,99 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Pasta Biorepair Plus Pełna Ochrona zapewnia codzienną ochronę zębów przed erozją spowodowaną działaniem kwasów, płytką nazębną i kamieniem nazębnym. Pasta zawiera biokatywne mikrocząsteczki microRepair przypominające składem i strukturą cząsteczki, z których zbudowane są zęby. Cząsteczki te łączą się ze szkliwem i zębiną, wnikają w drobne uszkodzenia, regenerując uszkodzoną powierzchnię szkliwa oraz skutecznie zwalczając płytkę nazębną, kamień nazębny i nadwrażliwość zębów. Wbudowanie cząsteczek microRepair przeciwdziała efektom związanym ze zużyciem mechanicznym (szczoteczka do zębów) i chemicznym (jedzenie, kwasy), które powodują powstawanie w zębach drobnych, niewidocznych pęknięć.

Zastosowanie

Ochrona zębów przed erozją powodowaną przez kwasy oraz przed bakteriami będącymi przyczyna powstawania osadu nazębnego, kamienia i próchnicy.

Sposób użycia

Używać jak normalnej pasty do zębów. Produkt można również stosować miejscowo za pomocą palca, utrzymując go w danym położeniu przez 30 sekund, a następnie przepłukać wodą.

Składniki

Aqua, zinc hydroxyapatite, glycerin, hydrated silica, sorbitol, silica, aroma, cellulose gum, sodium myristol sarcosinate, sodium methyl cocoyl taurate, citric acid, tetrapotassium pyrophosphate, zinc PCA, sodium saccharin, phenoxyethanol, benzyl alcohol, sodium benzoate.

Ważne wskazówki

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie połykać.
Nie stosować w przypadku ran w jamie ustnej.
Nie zawiera: fluoru, SLS, parabenów.
Pasta do żębów może byc również stosowana przez dzieci poniżej 6 roku życia, ponieważ nie zawiera fluoru.

Producent

Coswell Spa
Via Gobetti 4-40050 Funo, Włochy

Dystrybutor

A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.
Ogrodowa 22
05-816 Michałowice-Reguły