Krótkie daty
Biotebal, odżywka przeciw wypadaniu włosów, 200ml KRÓTKA DATA
Krótkie daty

Biotebal, odżywka przeciw wypadaniu włosów, 200ml KRÓTKA DATA

Cena: 21,92 zł

Cena jednostkowa: 10,96 zł za 100 ml
Zamówienia złożone do 14:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dostępny
Data ważności produktu: 2020-08-31
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: POLPHARMA

Biotebal, odżywka przeciw wypadaniu włosów, 200ml KRÓTKA DATA - opis produktu

Odżywka przeznaczona do każdego rodzaju włosów, w szczególności osłabionych, suchych, ze skłonnością do wypadania. Biotebal odżywka przeciw wypadaniu włosów zawiera opatentowaną formułę Inno-bioxinum oraz 3 dodatkowe składniki, których działanie zostało potwierdzone badaniami. Biotyna - witamina H, reguluje metabolizm skóry, w której tkwią włosy, dzięki czemu wywiera korzystny wpływ na stan ich korzeni i tempo wzrostu łodygi włosa. Jest skutecznym środkiem stymulującym przyrost włosów oraz opóźniającym proces siwienia, zapobiega łojotokowi i wzmożonej aktywności gruczołów łojowych; Ekstrakt z żeń-szenia, dzięki obecności saponin pobudza wzrost włosów. Uelastycznia, wzmacnia i odżywia włosy. Posiada działanie przeciwutleniające i pobudzające syntezę kolagenu wpływające na poprawę kondycji skóry głowy; Polisacharyd; dzięki swoim filmotwórczym właściwościom oraz zdolnościom do zatrzymywania wody nadaje efekt natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia. Zmniejsza nierówności powierzchni, naprawia i wygładza strukturę włosa; Kofeina; przyczynia się do poprawy wyglądu włosów - stają się gładkie i łatwiejsze do ułożenia;
Hydrolizat keratyny; nadaje zdrowy wygląd włosom, przywraca połysk, utrzymuje nawilżenie. Składniki hydrolizatu wnikają w strukturę włosa, wbudowują się w uszkodzone miejsca włosów - dzięki temu zwiększają ich sprężystość i gęstość. Posiada właściwości zabezpieczające przed szkodliwym działaniem farb do włosów czy produktów do trwałej ondulacji.
 
Wskazania: odżywka przeznaczona do włosów osłabionych, suchych, ze skłonnością do wypadania.
 
Sposób użycia: równomiernie nałożyć niewielką ilość odżywki na umyte, wilgotne włosy, a w szczególności wmasować w końcówki. Pozostawić odżywkę na ok. 5-10 minut. 
 
Składniki aktywne: biotyna, ekstrakt z zeń-szenia, kofeina, hydrolizat keratyny.