DARMOWA DOSTAWA przy zamówieniach za min.70zł
Kategorie

Biovena Anusir, czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym, 5 sztuk

Cena jednostkowa: 4,60 zł za 1 sztukę

Opis produktu

Anusir to 5 czopków do odbytniczych z kwasem hialuronowym. Czopki nawilżają i chronią błonę śluzową przy występujących żylakach odbytu, w stanach zapalnych z towarzyszącym świądem, obrzękiem i zaczerwienieniem. W pęknięciach i szczelinach odbytu powstałych na skutek zaparć oraz po zabiegach lub operacjach chirurgicznych, także podczas radioterapii.

Zastosowanie

Czopki wskazane przy żylakach odbytu, w stanach zapalnych z towarzyszącym świądem, obrzękiem i zaczerwienieniem. W pęknięciach i szczelinach odbytu powstałych na skutek zaparć oraz po zabiegach lub operacjach chirurgicznych, także podczas radioterapii.

Sposób użycia

1 czopek przed snem lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Stosować przez 5-10 dni, w razie potrzeby stosowanie można wydłużyć do 20 dni. W pojedynczej kuracji nie stosować dłużej niż 20 dni.
Wyjąć czopek za dwa końce nadciętego blistra. Włożyć czopek do odbytu. Należy umyć ręce przed i po użyciu wyrobu medycznego.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na jeden ze składników produktu. Nie stosować z innymi produktami podawanymi doodbytniczo.

Ważne wskazówki

Przechowywać w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza, w suchym miejscu.
Nie narazić produktu na nagrzanie.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Biofaktor Sp. z o.o.
ul. Czysta 4,
96-100 Skierniewice.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik