BLANX White Shock z akceleratorem Blanx LED, 50ml

28,60 Cena brutto
Ilość
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: BERREN
Grupa: blanx

BLANX White Shock z akceleratorem Blanx LED, 50ml - opis produktu

Pasta Blanx White Shock z akceleratorem Blanx LED to pasta o specjalnej, innowacyjnej formule działania, wzmocnionej światłem ledowym, która daje efekt wybielania zębów bez udziału nadtlenku i optycznych rozjaśniaczy. Dzięki systemowi Actilux, pasta aktywnie działa przez całą dobę, w naturalny sposób wybielając zęby. 
 
Pasta znajduje się w standardowym, miękkim opakowaniu wyposażonym w nakładkę ledową, która stanowi rodzaj lampy wielokrotnego użytku. Należy ją nałożyć na tubkę, by zaczęła świecić aktywując Actilux. Actilux reaguje w zetknięciu ze światłem i działa wybielająco na zęby, implanty, a także wypełnienie zębów. Pasta nie tylko wybiela zęby, ale  usuwa osady nazębne nie drażniąc jednocześnie dziąseł. 
 
Po regularnym stosowaniu można zauważyć bielszy odcień zębów, implantów i wypełnień. Rozwój kamienia nazębnego i próchnica są ograniczone. Zęby zyskują ochronę dzięki czemu nie psują się tak łato. 
 
Wskazania: pasta zalecana jest osobom, wobec których standardowe pasty wybielające nie spełniają oczekiwań. Pasta Blanx White Shock z nakładką ledową działa z podwójną mocą wybielania. Rekomendowana jest do wybielania zębów, walki z osadem nazębnym i przebarwieniami.
 
Sposób użycia: produkt używa się jak zwykłą pastę do zębów.
 
Skład: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxypatite®, Xylitol, Cetaria Islandica Extract, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyn Alcohol, CI 77891, CI42090.
 
Zawiera: monofluorofosforan sodu 0,4% (528 ppm F-), fluorek sodu 0,08% (362 ppm F-).
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: