Blanx White Shock, intensywny system wybielający z Blanx Led Bite, 50 ml

Blanx White Shock, intensywny system wybielający z Blanx Led Bite, 50 ml

Cena: 54,99 zł

Cena jednostkowa: 109,98 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: BERREN
Grupa: Blanx

Blanx White Shock, intensywny system wybielający z Blanx Led Bite, 50 ml - opis produktu

BLANX WHITE SHOCK jest jedyną pastą na świecie z aktywnym czynnikiem wybielającym Actilux reagującym na światło. Formuła ActiluX obecna w produktach BLANX WhiteShock odkłada się na powierzchni zębów i pozostaje aktywna przez cały dzień. ActiluX jest aktywowany przez światło dzienne zakażdym razem kiedy zęby mają z nim kontakt. ActiluX ma także właściwości antybakteryjnie na powierzchni zębów oraz pomaga usuwać pigmenty i barwniki, które mogą wpływać nieestetycznie na biel uśmiechu. 
Im więcej się uśmiechasz tym bardziej wybielasz. Każdy uśmiech przybliża Cię do idealnej bieli zębów. Światło dzienne oraz światło emitowane przez specjalne lampy BlanX LED aktywują działanie wybielające opatentowanego składnika wybielającego ActiluX.
 
Wskazania: pasta do zębów z aktywnym czynnikiem wybielającym ActiluX reagującym na światło.
 
Sposób użycia: używaj Intensive Whitening Treatment trzy razy dziennie, każdego dnia. Po każdym zakończonym szczotkowaniu zębów umieść BlanX LED Bite w ustach, kładąc przezroczyste plastikowe części na zębach i opierając wargi na podparciu. Naciśnij przycisk i pozwól światłu z BlanX LED Bite oświetlać zęby przez co najmniej minutę. Aby wybielanie było jeszcze intensywniejsze, używaj BlanX LED Bite co najmniej raz w tygodniu przez minimum 10 minut. Przed założeniem nakładki nałóż warstwę produktu, jeśli trzeba to rozprowadzić pastę czystym palcem, na przezroczystą podpórkę. Na koniec zabiegu przepłucz jamę ustną. Pamiętaj im więcej światła pada na ActiluX, tym intensywniejsze działanie wybielające.
 
Skład: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Isopropyl Alkohol, PEG-32, Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum,Glycerin, Aroma, Titanium Dioxide Hydroxyapatite Cluser (ACTILUX), Tetrapotassium Pyrophospate, Cetraria Islandia Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Phenoxyetanol, Benzyl Alkohol, Eugenol, Limonene, CI 42090??.