BLIZNASIL, Żel silikonowy do leczenia blizn, 15g

BLIZNASIL, Żel silikonowy do leczenia blizn, 15g

19,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 132,60 zł za 100 g
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: RADA

BLIZNASIL, Żel silikonowy do leczenia blizn, 15g - opis produktu

Bliznasil żel silikonowy jest przezroczystym, szybko wysychającym i bezzapachowym preparatem, stosowanym do leczenia blizn różnego pochodzenia, w tym po zabiegach chirurgicznych, oparzeniach, urazach oraz po trądziku. Sprawia, że blizny stają się mniej widoczne; zmniejsza i uelastycznia blizny. Przynosi ulgę, znosi uczucie napięcia i świądu. Zmniejsza ryzyko powstania blizn przerostowych i bliznowców (keloidów) oraz łagodzi objawy z nimi związane. Jest skuteczny przy stosowaniu na blizny stare oraz nowe, powstałe w wyniku gojenia ran pooperacyjnych, pourazowych i pooparzeniowych.
 
Wskazania: Bliznasil można stosować na każdą bliznę bez względu na sposób i czas jej powstania. Bliznasil może być stosowany do leczenia następujących rodzajów blizn: bliznowce (keloidy), blizny przerostowe, blizny po operacjach chirurgicznych, blizny pourazowe, blizny pooparzeniowe, blizny potrądzikowe, blizny po cesarskim cięciu, blizny po operacja plastycznych, blizny po terapiach laserowych, rozstępy.
 
Sposób użycia: leczoną bliznę należy umyć, a następnie wysuszyć. Dwa razy dziennie delikatnie wmasować niewielką ilość żelu. Pozostawić przez kilka minut do wyschnięcia. Na prawidłowo nałożoną i wyschniętą warstwę żelu można stosować kosmetyki.
 
Składniki: polisiloksan, dwutlenek krzemu oraz substancje pomocnicze.
 
Wytwórca:
Noris Pharma AG
Freiestrasse 204
CH-8032 Zürich, Szwajcaria