BOBINI Baby, chusteczki z witaminą E, 70 sztuk

BOBINI Baby, chusteczki z witaminą E, 70 sztuk

6,18 Cena brutto
Cena jednostkowa: 0,09 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: BOBINI

BOBINI Baby, chusteczki z witaminą E, 70 sztuk - opis produktu

Chusteczki nawilżane Bobini Baby z witaminą E przeznaczone są do oczyszczania i pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci już od pierwszych dni życia. Dzięki pH neutralnemu dla skóry nie naruszają jej bariery ochronnej. Chusteczki chronią delikatną skórę niemowlęcia przed wysuszeniem oraz zapewniają odpowiednią jej pielęgnację. Wykonane z miękkiego materiału, by delikatnie pielęgnować skórę dziecka. Nasączone pielęgnacyjną emulsją zawierającą emolienty, dzięki którym wygładzają i zmiękczają skórę, wzbogacone o witaminę E, która wzmacnia barierę ochronną skóry, łagodzi podrażnienia i zapewnia lepsze nawilżenie skóry.

Bezpieczna formuła nie zawiera mogących powodować podrażnienia: parabenów, silikonów, PEG-ów i alkoholu. Wygodne w użyciu opakowanie z praktycznym zamknięciem pozwala zachować jakość i nawilżenie do ostatniej chusteczki.

Wskazania: do oczyszczania i pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci już od pierwszych dni życia.

Sposób użycia: stosować do oczyszczania skóry niemowląt. Wyjąć chusteczkę z opakowania, a następnie ponownie zamknąć opakowanie, aby zapobiec wyschnięciu. Wykorzystaną chusteczkę wyrzuć do kosza, nie spłukuj w toalecie.

Główne składniki: witamina E, gliceryna, glikol kaprylowy.