BoboVita, Zupka pomidorowa ryżem, po 1 roku życia, 250g

BoboVita, Zupka pomidorowa ryżem, po 1 roku życia, 250g

5,49 Cena brutto
Cena jednostkowa: 2,20 zł za 100 g

Rodzaj: Środek spożywczy

Producent: NUTRICIA

BoboVita, Zupka pomidorowa ryżem, po 1 roku życia, 250g - opis produktu

Zupki BoboVita powstają wyłącznie ze składników pochodzących z wybranych, rygorystycznie kontrolowanych upraw lub hodowli. Są wartościowym daniem, które możesz stopniowo wprowadzać jako pierwszy inny posiłek niż mleko mamy albo doskonały początek obiadu nieco starszego maluszka. To pozwoli kształtować dobre nawyki żywieniowe dziecka na przyszłość. BoboVita Zupka Pomidorowa z ryżem przygotowana jest na bazie warzyw gotowanych na parze. Smakuje jak domowa zupka. Posiada konsystencję idealną do nauki żucia. Nie wymaga rozcieńczenia. 
 
Zastosowanie: dla małych dzieci od 1 do 3 roku życia.
 
Sposób użycia: przełożyć do miseczki, zależnie od potrzeb, część lub całą zawartość słoiczka używając plastikowej łyżeczki. Podgrzać w „kąpieli wodnej” lub kuchence mikrofalowej, dokładnie wymieszać. Przed podaniem sprawdzić temperaturę produktu. Zupka nie powinna się zagotować. Niewykorzystaną część zupki przechowywać w zamkniętym słoiczku w lodówce. Po otwarciu zawartość słoiczka jest zdatna do spożycia przez 48 godzin. Nie przechowywać podgrzanych resztek jedzenia. Należy przestrzegać instrukcji właściwego przygotowania.
 
Składniki: marchewka 35%, przecier pomidorowy 32,2%, cebula; woda użyta do przygotowania, mięso z kurczaka 6%, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, natka pietruszki 0,4%.
 
100g produktu zawiera:
- wartość energetyczna 205kJ/49kcal
- tłuszcz 1,5g w tym: kwasy tłuszczowe nasycone 0,2g; węglowodany 6,2g w tym: cukry 3,0g; błonnik 1,7g; białko 1,8g; sól 0,05g.
 
Ważne wskazówki:
Ze skontrolowanymi składnikami. 
Nie zawiera substancji konserwujących, barwników i wzmacniaczy smaku. 
Nie zawiera mleka. 
Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej zawartości sodu.
Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka.
Przechowuj w temperaturze pokojowej, chroń przed światłem.
Zupka nie powinna się zagotować.
 
Masa netto: 250g.
 
Wyprodukowano w Polsce dla:
Nutrica Polska Sp.z o.o.
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa