BoboVita, Zupka delikatny rosołek z cielęciny z ryżem, po 6 miesiącu, 190g

BoboVita, Zupka delikatny rosołek z cielęciny z ryżem, po 6 miesiącu, 190g

4,49 Cena brutto
Cena jednostkowa: 2,36 zł za 100 g

Rodzaj: Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Producent: NUTRICIA

BoboVita, Zupka delikatny rosołek z cielęciny z ryżem, po 6 miesiącu, 190g - opis produktu

Zupki BoboVita powstają wyłącznie ze składników pochodzących z wybranych, rygorystycznie kontrolowanych upraw lub hodowli. Są wartościowym daniem, które możesz stopniowo wprowadzać jako pierwszy inny posiłek niż mleko mamy albo doskonały początek obiadu nieco starszego maluszka. To pozwoli kształtować dobre nawyki żywieniowe dziecka na przyszłość. BoboVita Zupka Delikatny rosołek z cielęciny z ryżem przygotowana jest na bazie warzyw gotowanych na parze. Smakuje jak domowa zupka. Posiada konsystencję idealną do nauki żucia. Nie wymaga rozcieńczenia. Nie zawiera dodatku soli. 
 
Zastosowanie: dla dzieci po 6. miesiącu życia.
 
Sposób użycia: przełożyć do miseczki, zależnie od potrzeb, część lub całą zawartość słoiczka. Podgrzać w „kąpieli wodnej” lub kuchence mikrofalowej, dokładnie wymieszać. Przed podaniem sprawdzić temperaturę produktu. Nie używać metalowej łyżeczki, żeby nie uszkodzić słoiczka. Zupka nie powinna się zagotować. Niewykorzystaną część zupki przechowywać w zamkniętym słoiczku w lodówce. Po otwarciu zawartość słoiczka jest zdatna do spożycia przez 48 godzin. Nie przechowywać podgrzanych resztek jedzenia. Należy przestrzegać instrukcji właściwego przygotowania.
 
Składniki: woda, ryż 18,2%, marchewka 14,2%, mięso cielęce 10%, sok z białych winogron z zagęszczonego soku, pietruszka, seler, cebula, brokuły 1,4%, olej rzepakowy, natka pietruszki 0,4%.
 
100g produktu zawiera:
- wartość energetyczna 226kJ/54kcal
- tłuszcz 1,7g w tym: kwasy tłuszczowe nasycone 0,5g; węglowodany 6,4g w tym: cukry 2,1g; błonnik 1,2g; białko 2,6g; sól 0,05g; sód 20mg;
 
Ważne wskazówki:
Ze skontrolowanymi składnikami. 
Nie zawiera substancji konserwujących, barwników i wzmacniaczy smaku. 
Nie zawiera mleka. 
Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej zawartości sodu.
Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka.
Przechowuj w temperaturze pokojowej, chroń przed światłem.
Zupka nie powinna się zagotować.
 
Masa netto: 190g
 
Wyprodukowano w Polsce dla:
Nutricia Polska Sp.z o.o.
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa