Kategorie

Boiron, Coryzalia na stany katarowe, 40 tabletek

Cena
23,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Wskazania

Wspomagająco w stanach nieżytowych górnych dróg oddechowych zarówno o etiologii wirusowej, jak i alergicznej: katar, katar sienny, zapalenie zatok.

Skład

1 tabletka zawiera: substancje czynne: allium cepa 0,333mg; belladonna 0,333mg; sabadilla 0,333mg; kalium bichromicum 0,333mg; gelsemium 0,333mg; pulsatilla 0,333mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza.

Działanie

Łagodzi katar towarzyszący stanom nieżytowym górnych dróg oddechowych o etiologii wirusowej, jak i alergicznej.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku od 5 lat: ssać powoli po 1 tabletce do 4 razy dziennie. W miarę ustępowania objawów zwiększyć odstępy czasu pomiędzy kolejnym przyjmowaniem leku. Ze względu na niebiezpieczeństwo zakrztuszenia, dzieciom w wieku do 5 lat lub dzieciom starszym, które mają problem z połykaniem zaleca się rozdrobnienie tabletek i podanie w niewielkiej ilości wody.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku; nie podawać dzieciom w wieku poniżej 5 lat.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Postać
Sposób aplikacji
Działanie
Rejestracja