ZZZ Borsucza maść, odświeżający efekt, 125ml

ostatnia cena sprzedaży
26,46 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: HERBAMEDICUS

ZZZ Borsucza maść, odświeżający efekt, 125ml - opis produktu

Borsucza Maść Szwajcarska Herbamedicus to unikalny preparat roslinny, który zastępuje sprawdzone działanie niedostępnego już sadła borsuka, które w tradycyjnej medycynie ludowej było stosowane jako balsam na klatkę piersiową pomagający w odkrztuszaniu przy przeziębieniu. Preparat zawiera harmonijnie zrównoważoną mieszankę 20 rodzajów ekstraktów ziołowych w BIO maśle kokosowym.
 
Borsucza maść przeznaczona jest do wcierania i masażu w obszarze klatki piersiowej, szyi, karku, pleców, ewentualnie czoła i skroni. Po masażu uwalniają się substancje czynne, które mają korzystny wpływ na problemy z oddychaniem, pomagają w odprężeniu dróg oddechowych, zwiększają ukrwienie skóry w miejscu aplikacji oraz pomagają rozluźnić mięśnie zmęczone kaszlem.
 
Produkt wyprodukowany z naturalnych składników, który można stosować długoterminowo.
 
Wskazania: kaszel, problemy z oddychaniem.
 
Sposób użycia: nałożyć odpowiednią ilość preparatu i dokładnie wmasować. W celu osiągnięcia maksymalnego efektu zaleca się powtórzyć procedurę kilka razy dziennie. Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i skaleczoną skórą. 
 
Skład: 100% naturalnych składników: masło kokosowe, masło shea, olejek migdałowy, olejek słonecznikowy, olejek makadamia, olejek eukaliptusowy, olejek kosodrzewinowy, olejek jałowcowy, olejek mięty pieprzowej, olejek sandałowy, olejek rozmarynowy, olejek hyzopowy, olejek tymiankowy, olejek sosnowy, łopian większy korzeń, olejek cedrowy, bukszpan wieczniezielony, goździk, rumianek pospolity, kora wierzby.
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: