BROS, płyn na komary dla dzieci, powyżej 1 roku życia, 50ml

BROS, płyn na komary dla dzieci, powyżej 1 roku życia, 50ml

7,59 Cena brutto
Cena jednostkowa: 15,18 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

BROS, płyn na komary dla dzieci, powyżej 1 roku życia, 50ml - opis produktu

Delikatny płyn o przyjemnym zapachu skutecznie odstrasza komary do 6 godzin. Dodatek d-pantenolu nawilża i pielęgnuje skórę. Można stosować u dzieci powyżej 1 roku życia. Odpowiedni również dla osób o wrażliwej skórze.
 
Wskazania: ochrona przed komarami.
 
Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć. Miejsca narażone na ukąszenia oraz odzież spryskać z odległości 15cm. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozsmarować. W razie potrzeby dopuszcza się jednokrotne, powtórne użycie.
 
Składniki: IR3535 10% (10g/100g), citriodiol 0,01% (0,01g/100g).
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
 
Środki ostrożności: działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Nie nanosić na dłonie dzieci. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę. Nie wdychać par produktu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
 
Pierwsza pomoc: zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem.
 
Podmiot odpowiedzialny:
BROS Sp.j.
Sokoła 7/6
60-644 Poznań
 
Producent:
BROS Sp.j.
Karpia 24
61-619 Poznań