Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

Bros, płyn na komary i kleszcze, DEET 15%, 50 ml

Cena jednostkowa: 16,38 zł za 100 mililitrów

Cena
8,19 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Płyn skutecznie odstrasza komary również tropikalne (do 8 godzin), kleszcze (do 4 godzin) i meszki (do 6 godzin).

Wskazania

Ochrona przed komarami, kleszczami i meszkami.

Sposób użycia

Miejsca narażone na ukąszenia oraz odzież spryskać z odległości 15 cm. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio spryskać dłoń, a następnie rozsmarować. Nie stosować u dzieci poniżej 6 lat, od 6 do 12 lat używać raz dziennie, powyżej 12 lat dwa razy dziennie. Nie stosować na podrażnioną skórę. Przed użyciem wstrząsnąć.

Składniki

N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) 15% (15g/100g), citriodiol 0,01% (0,01g/100g).
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Środki ostrożności

Bezpieczny dla tkanin naturalnych, nie stosować na materiałach syntetycznych i skórzanych, nie opryskiwać, powierzchni plastikowych, lakierowanych, malowanych oraz zegarków. Nie stosować u dzieci poniżej 6 lat. Nie stosować częściej niż dwa razy dziennie. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi i oczami. Nie połykać. Po powrocie z zewnątrz preparat zmyć wodą z mydłem, a odzież wyprać. Przechowywać z dala od żywności. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie wdychać par produktu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Po powrocie z zewnątrz preparat zmyć wodą z mydłem, a odzież wyprać.

Pierwsza pomoc

Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Podmiot odpowiedzialny

BROS z o.o. Sp. K.,
ul. Karpia 24,
61-619 Poznań.

Cechy produktu

Postać
Sposób aplikacji
Rejestracja