BROS, spray na komary i osy, 90ml

BROS, spray na komary i osy, 90ml

Cena: 8,99 zł

Cena jednostkowa: 9,99 zł za 100 ml
Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny

BROS, spray na komary i osy, 90ml - opis produktu

Delikatny aerozol o przyjemnym zapachu skutecznie odstrasza komary do 6 h i osy na 4h. Dodatek d-pantenolu nawilża i pielęgnuje skórę. Można stosować u dzieci powyżej 1 roku życia. odpowiedni również dla osób o wrażliwej skórze.
 
Wskazania: spray na komary i osy. Do delikatnej i wrażliwej skóry. 
 
Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć. Miejsce narażone na ukąszenia spryskać z odległości 15 cm. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozsmarować. W razie potrzeby dopuszcza się jednokrotne powtórne użycie.
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
 
Składniki: zawiera substancje czynną IR3535 10% (10g/100g), citriodiol (0,01g/100g).
 
Środki ostrożności: działa drażniąco na oczy. Skrajnie łatwo palny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C.
Nie nanosić na dłonie dzieci. Nie wdychać par produktu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. 
 
Pierwsza pomoc: Zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem.
 
Podmiot odpowiedzialny:
BROS Sp.j.
ul.Sokoła 7/6
60-644 Poznań.
 
Producent:
BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań.