BROS, spray na meszki 15% DEET, 90ml

BROS, spray na meszki 15% DEET, 90ml

7,69 Cena brutto
Cena jednostkowa: 8,54 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Produkt biobójczy

Producent: BROS

BROS, spray na meszki 15% DEET, 90ml - opis produktu

Aerozol skutecznie odstraszający meszki nawet do 6 godzin. Wygodny w aplikacji i skuteczny przez długi czas.
 
Wskazania: preparat odstraszający meszki.
 
Sposób użycia: miejsca narażone na ukąszenia oraz odzież pokryć cienką warstwą z odległości 15cm. Powtórzyć w razie potrzeby.
 
Składniki: N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) 15g/100g (15%).
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
 
Środki ostrozności: na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozsmarować. Nie nanosić na dłonie dzieci. Nie stosować u dzieci poniżej 2 lat częściej niż 2 razy dziennie oraz na skaleczoną lub podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi i oczami. Po powrocie z zewnątrz preparat zmyć wodą z mydłem a odzież wyprać. Bezpieczny dla tkanin naturalnych, nie stosować na materiałach syntetycznych i skórzanych, nie opryskiwać mebli, powierzchni plastikowych, lakierowanych, malowanych oraz zegarków. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50 stopni Celsjusza. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem.
 
Pierwsza pomoc: zapewnić dostęp swieżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem.
 
Podmiot odpowiedzialny:
BROS Sp.j.
Sokoła 7/6 
60-644 Poznań