BROS, Zielona Moc, spray na komary, kleszcze, bez DEET, 90ml

BROS, Zielona Moc, spray na komary, kleszcze, bez DEET, 90ml

Cena: 9,99 zł

Cena jednostkowa: 11,10 zł za 100 ml
Zamówienia złożone do 14:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dostępny

BROS, Zielona Moc, spray na komary, kleszcze, bez DEET, 90ml - opis produktu

Aerozol skutecznie odstraszający komary i meszki (do 6h) oraz kleszcze (do 2h). Stworzony na bazie składników pochodzenia roślinnego, nie zawiera DEET. Dzięki zawartości aloesu dodatkowo pielęgnuje i nawilża skórę. Ma przyjemny, świeży zapach i nie pozostawia tłustych plam.
 
Wskazania: preparat odstraszający komary, meszki oraz kleszcze.
 
Sposób użycia: miejsca narażone na ukąszenia oraz odzież  spryskać z odległości 15cm. Na twarz i szyję nanieść  produkt pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozsmarować.
 
Składniki aktywne: citrodiol 10% (10g/100g).
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
 
Środki ostrożności: skrajnie łatwopalny aerozol. Pojmenik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła/iskrzenia/otwartego ognia/gorących powierzchni. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Pojemnik pod ciśnieniem.. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronic przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temparatury przekraczającej 50 stopni Celsjusza. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować wyłaćznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
 
Pierwsza pomoc: zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem.
 
Producent: 
Bros Sp.J.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
 
Podmiot odpowiedzialny: 
Bros Sp.J.
ul. Sokoła 7/6
60-644 Poznań