CANPOL, butelka szerokootworowa, antykolkowa EasyStart, Piraci, po 12 miesiąca, 300ml

ostatnia cena sprzedaży
14,59 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Artykuł dziecięcy

Producent: CANPOL

CANPOL, butelka szerokootworowa, antykolkowa EasyStart, Piraci, po 12 miesiąca, 300ml - opis produktu

Nowa, przejrzysta butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna - spełnia najwyższe normy jakości. Zaprojektowana przy współpracy z doświadczonymi mamami, umożliwia karmienie naprzemienne bez ryzyka częstych kolek. Posiada nowy zawór antykolkowy, który umożliwia bezproblemowe odpowietrzanie smoczka, zmniejszając ryzyko wystąpienia kolki. Kształt smoczka zbliżony do piersi mamy, dzięki czemu ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką. Szeroki otwór i trwała, precyzyjna skala pozwala na łatwe przygotowanie mleka.

Butelka wykonana jest najwyższej jakości surowca (PP) zapewniającego przejrzystość, trwałość i bezpieczeństwo (BPA 0%). Jest kompatybilna z laktatorem ręcznym i manualnym EasyStart. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki ułatwia bezpieczne karmienie dziecka świeżo odciągniętym mlekiem mamy. Butelkę można używać w kuchence mikrofalowej. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Standardowo butelka wyposażona jest w antykolkowy smoczek silikonowy (12m+) o szybkim przepływie odpowiedni dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia.

Nie zawiera BPA.

*Produkt dostępny w różnych kolorach i szatach graficznych - wybierany losowo.

Prosimy o zamieszczenie informacji o preferowanym wyborze koloru i/lub wzoru w polu "Uwagi" w formularzu zamówienia.

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Apteka nie gwarantuje dostępności produktu w przedstawionym kolorze/szacie graficznej.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: