CANPOL, laktator elektryczny, EasyStart 12/201, 1 sztuka

181,23 Cena brutto

Rodzaj: Bez recepty

Producent: CANPOL

CANPOL, laktator elektryczny, EasyStart 12/201, 1 sztuka - opis produktu

Canpol babies to nowej generacji laktator elektryczny z 3-stopniową regulacją zasysania mleka, który umożliwia skuteczne i wygodne odciąganie pokarmu.

Laktator powstał w inspiracji naturalnym rytmem ssania dziecka. Umożliwia nastawienie najbardziej optymalnego trybu pracy, tak, by nie powodując uczucia dyskomfortu odciągać pokarm bez większego wysiłku. W trybie rozruchu, laktator stymuluje wypływ pokarmu z piersi, poprzez szybkie ssanie przypominające ssanie dziecka. W drugiej fazie zasysanie pokarmu jest wolne i bardziej intensywne. W trzeciej, jeszcze bardziej spowalnia i zyskuje na sile. Laktator działa w oparciu o dwa rodzaje zasilania - bateriowe i sieciowe, a tempo oraz siła zasysania pozwalają dostosować jego funkcje do indywidualnych potrzeb.

Laktator wspomaga i reguluje procesy laktacji. Dzięki silikonowej nakładce masuje piersi, przywraca drożność kanałom mlecznym, nie powodując zastoju mleka. W efekcie ułatwia karmienie i przynosi ulgę piersiom obolałym od nawału pokarmu. Dzięki temu, iż nie emituje hałasu podczas pracy, jest dyskretny i wygodny w użyciu zarówno w domu, jak i poza nim, np. w podróży.

Zestaw zawiera:
- laktator,
- butelka z wąskim otworem,
- silikonowa nakładka stymulująca wypływ pokarmu,
- pojemnik do przechowywania pokarmu.

Laktator jest produktem użytku osobistego - podlega zwrotowi tylko w nienaruszonym opakowaniu, bez żadnych śladów użytkowania.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: