Kategorie

Celip duo, krem niesterydowy, 5 g

Cena jednostkowa: 399,80 zł za 100 gram

Cena
19,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Celip Duo to produkt stworzony we współpracy z dermatologami. Ratunek dla osób podatnych na opryszczkę wargową, szczególnie polecany w okresie wzmożonego jej występowania. Krem niesterydowy regeneruje podrażnioną i swędzącą skórę.
 
Sól cholinowa glicerofosfoinozytolu „GPI” jest innowacyjny składnikiem pochodnym lecytyny. Sól GPI wspomaga fizjologiczny system kontrolny. Nadzoruje uwalnianie kwasów tłuszczowych odpowiedzialnych za proces zapalny. Działa łagodząco, redukuje zaczerwienienia i podrażnienia skóry.
Tlenek cynku, siarczan cynku i siarczan miedzi wykazują właściwości gojące, regenerujące, przeciwzapalne, działają antybakteryjnie na skórę. Wspomagają gojenie podrażnień. Zmniejszają stany zapalne skóry.
Witamina E przyczynia się do wzrostu poprawy nawilżenia i przywrócenia naturalnych funkcji ochronnych. Intensywnie regeneruje skórę podrażnioną i wrażliwą. Łagodzi zaczerwienienia skóry, zmniejszając przy tym uczucie napięcia i szorstkość skóry. Poprzez nawilżenie zapobiega wysuszaniu i pękaniu.
Alantoina ma działanie łagodzące, uśmierzające oraz wzmacnia regenerację naskórka.

Zastosowanie

Regeneracja skóry podrażnionej, zaczerwienionej, swędzącej - stosować w sezonie występowania opryszczki wargowej.

Sposób użycia

Niewielką ilość kremu nanieść na uprzednio oczyszczoną i wysuszoną powierzchnię skóry, rozsmarować i pozostawić do wchłonięcia. Stosować miejscowo. Preparat przeznaczony od 6 roku życia. Najlepsze rezultaty osiąga się stosując minimum 4 razy dziennie.

Dodatkowe informacje

Receptura preparatu Celip duo została opracowana we współpracy z lekarzami dermatologami.