Kategorie

CFP Supplements, Melatonina Forte 5 mg, 30 kapsułek

Cena jednostkowa: 2,76 zł za 10 kapsułek

Cena
8,29 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Suplement diety Melatonina Forte 5mg to produkt, który dzięki wysokiej zawartości melatoniny może wspierać zdrowy i spokojny sen. Składnik ten pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie (korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1mg melatoniny krótko przed pójściem spać). Jednocześnie melatonina może stanowić wsparcie dla osób, które dużo podróżują, gdyż pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży). Dodatkowo produkt został wzbogacony w magnez, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Odgrywa również rolę w procesie podziału komórek. Witamina B6, która znajduje się w składzie produktu w wysokiej ilości, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, wspiera właściwe funkcjonowanie układu odpornościowego. Jednocześnie witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

Osoba dorosła: 1 kapsułka dziennie przed snem.

Składniki

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; tlenek magnezu, otoczka; żelatyna, barwniki; dwutlenek tytanu, indygotyna; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, melatonina, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

1 kapsułka zawiera

  • melatonina 5mg, witamina B6 1,4mg (100%)*, magnez 75mg (20%)*

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia.

Ostrzeżenia

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
  • Produkty zawierające w składzie melatoninę spowalniają reakcję podczas prowadzenia samochodu i innych maszyn do 5 godzin od podania.
  • Nie spożywać alkoholu podczas stosowania preparatu.

Ważne wskazówki

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto

30 kapsułek (15g).

Dodatkowe informacje

Produkt może zawierać pochodne zbóż zawierających gluten, soję, mleko.

Dystrybutor

CFP Investment Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 55
30-011 Kraków

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Problem
Rejestracja