Virde, Chili aktywator, 90 kapsułek

Virde, Chili aktywator, 90 kapsułek

Cena: 33,49 zł

Cena jednostkowa: 3,72 zł za 10 kapsułek
Zamówienia złożone do 15:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dostępny
Rodzaj: Suplement diety
Producent: VIRDE

Virde, Chili aktywator, 90 kapsułek - opis produktu

Ekstrakt z papryki przyczynia się do redukcji wagi. Garcynia kambodżańska zmniejsza głód i apetyt, pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukrów i tłuszczów we krwi. Hamuje również powstawanie tłuszczów i ich nagromadzenie w tkankach. Miłorząb z kolei wspomaga krążenie krwi w mózgu. Pomaga w utrzymaniu dobrego słuchu i wzroku, ma korzystny wpływ na pracę i aktywność mózgu.

Zalecana spożycie: 3 tabletki na dobę.

Składniki: substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza; garcynia kambodźańska (ekstrakt z owocu), substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy; zielona herbata (ekstrakt z liścia), papryka roczna (wyciąg z owocu), substancja wypełniająca: poliwinylpyrolidon; substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu; miłorząb dwuklapowy (ginkgo) ekstrakt z liścia, substancja powlekająca: hydroksypropylometyloceluloza; barwnik: tlenek tytanu.

3 tabletki zawierają: garcynia kambodżańska (ekstrakt z owocu) 1251mg, zielona herbata (ekstrakt z liścia) 282 mg, papryka roczna (wyciąg z owocu 150 mg), miłorząb dwuklapowy (ginkgo) ekstrakt z liścia 39 mg.

Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Substytut diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w zamkniętym opakowaniu w temperaturze 5-25 °C. Chronić przed wilgocią i promieniowaniem słonecznym.
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.

Producent:
Virde spol s r.o. 
Stemlovec 10 Holasovice, 
Czeska Republika

Dystrybutor:
Virde Polska Sp. z o.o, 
ul. Wolności 124, 
41-500 Chorzów.