Chlorivag, 10 globulek dopochwowych

Chlorivag, 10 globulek dopochwowych

Cena: 18,99 zł

Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: KADEFARM

Chlorivag, 10 globulek dopochwowych - opis produktu

Chlorivag to preparat leczniczy o działaniu przeciwzapalnym, zapobiegający nawracającym infekcjom intymnym.
Rekomendowany w przypadku zaczerwienienia, świądu, pieczenia i podrażnienia, spowodowanych różnymi typami chorób dróg rodnych o podłożu bakteryjnym i grzybiczym. Stosowany jako terapia wspomagająca przed i po ginekologicznych zabiegach chirurgicznych.
 
Zastosowanie: działa przeciwzapalnie i zapobiega infekcjom. Przyspiesza gojenie uszkodzeń nabłonka. Zalecany jest do długotrwałego stosowania profilaktycznego u pacjentek po leczeniu przeciwzapalnym, ze skłonnością do częstych infekcji (spowodowanych także przez aktywność sportową, pływanie w basenie, częste kąpiele w wannie), w okresie menopauzy i przyjmujących antykoncepcję hormonalną. Działa zapobiegawczo i leczniczo w chorobach o charakterze zapalnym, infekcyjnym oraz z nieprawidłowymi zmianami w nabłonku pochwy. Przeciwdziała nawrotom stanów zapalnych śluzówki pochwy. Stabilizuje wydzielanie śluzu, wspomagając tym samym odbudowę i utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej pochwy.
 
Sposób użycia: pacjentki po leczeniu przeciwzapalnym: 2 razy dziennie 1 globulka, przez dwa dni; następnie 1 globulka co drugi dzień, przez około dwa tygodnie. Pacjentki ze skłonnością do częstych infekcji, w okresie menopauzy, stosujące antykoncepcję hormonalną: dwa razy w tygodniu 1 globulka. W terapii przewlekłej, powyżej 1,5 miesiąca, utrzymywać dawkowanie dwa lub trzy razy w tygodniu 1 globulkę.
 
Skład: sól sodowa kwasu hialuronowego, bromelaina, dichlorowodorek chlorheksydyny, witamina E.
 
Ważne wskazówki:
Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
Przechowywać zdala od małych dzieci.
 
Producent:
KADEFARM 
ul. Gipsowa 18 
62-080 Tarnowo Podgórne