Kategorie

Cholester, 30 tabletek

Cena jednostkowa: 5,80 zł za 10 tabletek

Cena
17,39 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Monakolina K z fermentowanego czerwonego ryżu oraz sterole roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Witaminy z grupy B (B6, B12, B1) wspierają właściwy metabolizm energetyczny.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

1 tabletka dziennie podczas posiłku.

Składniki

Czerwony ryż fermentowany na drożdżach (Monascus purpureus) zawartość monakoliny K 3%, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z soi (Glycine max (L.) Merr.) DER 25:1 zawartość fitosteroli 99% (22g wolnych steroli roślinnych na 100g produktu), poliwinylopirolidon (nośnik), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (nośnik), hydroksypropyloceluloza (emulgator), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca) cyjanokobalamina (witamina B12), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), chlorowodorek tiaminy (tiamina), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy).

1 tabletka zawiera: czerwony ryż fermentowany na drożdżach 334mg (3% monakolina K 10mg), wyciąg z soi 166mg (w tym 99% fitosteroli 165mg), witamina B6 1,4mg (100%)*, witamina B1 (tiamina) 1,1mg (100%)*, kwas foliowy 200mcg (100%)*, witamina B12 25mcg (100%)*.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Ostrzeżenia

Nie zaleca się przyjmowania kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz dzieciom. Jeśli przyjmujesz leki, zwłaszcza na obniżenie cholesterolu, skonsultuj z lekarzem możliwość zażywania tego produktu ze względu na zawartość steroli roślinnych oraz monokaliny K. Produkt nie jest przeznaczony dla osób, które nie muszą kontrolować poziomu cholesterolu we krwi. Nie stosować u osób nadwrażliwych na którykolwiek ze składników produktu.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Medicofarma S.A.
ul. Sokołowska 9 lok. 19
01-142 Warszawa

Dystrybutor

Gardenpharm Sp. z o.o.
ul. Staromiejska 8/12
26-600 Radom

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Działanie
Problem
Rejestracja