Cholinex Intense 2,5 mg + 1,2 mg, smak miodowo-cytrynowy, 20 tabletek do ssania

Cholinex Intense 2,5 mg + 1,2 mg, smak miodowo-cytrynowy, 20 tabletek do ssania

Kategorie

Cholinex Intense 2,5 mg + 1,2 mg, smak miodowo-cytrynowy, 20 tabletek do ssania

Cena
19,79 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Wskazania

Stany zapalne jamy ustnej, błon śluzowych i ból gardła. Wskazaniem do zastosowania preparatu są również wszelkie obrzęki w obrębie jamy ustnej. Można go stosować w antybiotykoterapii jako preparat wspomagający leczenie.

Skład

1 kapsułka zawiera: substancje czynne: 2,5mg heksylorezorcynolu, 1,2mg chlorku benzalkoniowego oraz substancje pomocnicze: sacharoza granulowana i płynna glukoza (50:50), glikol propylenowy, lewomentol, aromat cytrynowy, aromat miodu, karmel, beta karoten 5%.

Działanie

Miejscowo znieczulające i przeciwbakteryjne.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12. lat: przyjmować 1 tabletkę co trzy godziny, nie więcej niż 8 tabletek na dobę; dzieci w wieku od 7. do 12. lat: przyjmować jedną tabletkę co trzy godziny; nie więcej niż 4 tabletki na dobę.

Przeciwwskazania

W przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu należy przestać zażywać pastylki. Szczególne środki ostrożności należy zachować w przypadku uczulenia na chlorek benzalkoniowy i heksylorezorcynol, a także przy nietolerancji glukozy, fruktozy i sacharozy. Stosowanie produktu w czasie ciąży i karmienia piersią powinno być ustalone z lekarzem.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego