Cicatridina, globulki dopochwowe, 10 sztuk

Cicatridina, globulki dopochwowe, 10 sztuk

25,99 Cena brutto
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: MIRALEX

Cicatridina, globulki dopochwowe, 10 sztuk - opis produktu

Cicatridina przyspiesza zabliźnianie się ran w pochwie; przywraca naturalny proces gojenia; odbudowuje błonę śluzową pochwy w procesach atrofii i dystrofii; łagodzi takie objawy jak: uczucie napięcia i suchości pochwy, świąd, pieczenie, bóle przy współżyciu płciowym - już w pierwszym tygodniu stosowania. 
 
Zastosowanie: preparat wspomagający proces regeneracji błony śluzowej pochwy w stanach atrofii i dystrofii. Wspomaga gojenie się ran po porodzie, zabiegach ginekologicznych, dystrofii spowodowanej chemioterapią lub naświetlaniem jonizującym oraz w przypadku suchości pochwy, wywołanej również niedoborem estrogenów. 
 
Sposób użycia: po porodzie, po zabiegach ginekologicznych, po zabiegach chirurgicznych, po chemio- i radioterapii – stosować 1 globulkę wieczorem przez 10-20 dni przy suchości pochwy, w okresie przed i menopauzalnym, stanach zmniejszonego wydzielania estrogenów – stosować 1 globulkę wieczorem przez 10 dni, następnie co 2-3. W razie konieczności globulki Cicatridina mogą być stosowane przez dłuższy czas. 
 
Skład: sól sodowa kwasu hialuronowego 5mg, Centella asiatica-wyciąg olejowy, wyciąg olejowy z nagietka, wyciąg olejowy z aloesu, olejek z drzewa herbacianego, glicerydy półsyntetyczne, BHT.

Producent:
Miralex Sp. z o.o.
ul. Lotnicza 4
64-920 Piła.