Citrosept Forte Acerola, płyn, 10ml

15,66 Cena brutto
Rodzaj: Suplement diety
Producent: CINTAMANI

Citrosept Forte Acerola, płyn, 10ml - opis produktu

Suplement diety Citrosept forte acerola uzupełnia dietę w naturalne bioflawonoidy i inne substancje pochodzące z grejpfruta oraz acerolę, zawierającą witaminę C w postaci naturalnie występującej w przyrodzie. Spożywanie witaminy C jest szczególnie istotne w okresach zwiększonego występowania przeziębień i grypy. Witamina C pochodząca z aceroli jest łatwo przyswajalna dla organizmu człowieka, doskonale współgra w tym zakresie z bioflawonoidami z grejpfruta. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w bioflawonoidy i witaminę C w okresach zwiększonego występowania przeziębień i grypy.
 
Zalecane spożycie: przed użyciem wstrząsnąć, 2 razy dziennie po 20 kropli, rozpuszczonych w 100-200ml płynu, najkorzystniej w soku owocowym. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania na bioflawonoidy i witaminę C: 2 razy dziennie po 30 kropli rozpuszczonych w 100-200ml płynu, najkorzystniej w soku owocowym, przez około 3 dni. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 
Składniki: ekstrakt z pestek i miąższu grejpfruta standaryzowany na 1200 mg bioflawonoidów na 100ml 92 % (gliceryna - nośnik, substancje pochodzące z grejpfruta); koncentrat aceroli Malpighia glabra L. 3%; woda; kwas L-askorbinowy (witamina C). Produkt zawiera 110mg bioflawonoidów na 10 ml.
 
40 kropli zawiera: 1823mg ekstraktu z grejpfruta w tym bioflawonoidy z grejpfruta 17,3mg 57,0mg koncentratu aceroli, 77,1mg witaminy C (96%)*, w tym z aceroli 19,38mg (24%)*, z grejpfruta 36,46mg (46%)*.
 
60 kropli zawiera: 2734mg ekstraktu z grejpfruta w tym bioflawonoidy z grejpfruta 26,0mg 85,4mg koncentratu aceroli, 115,6mg witaminy C (145%)*, w tym z aceroli 29,04mg (36%)*, z grejpfruta 54,68mg (68%)*.
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w oryginalnym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.
Produkt może być stosowany przez wegetarian.
W przypadku stosowania leków nasercowych lub nadciśnienie zaleca sie konsultację z lekarzem.
 
Wyprodukowano w Polsce dla: 
Citamani Poland
Majewscy i Koć S.J
ul.Młynarska 13A lok.90
05-500 Piaseczno
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: