Citrosept Forte Acerola, płyn, 10ml

15,39 Cena brutto
Cena jednostkowa: 153,90 zł za 100 ml

Rodzaj: Suplement diety

Producent: CINTAMANI

Citrosept Forte Acerola, płyn, 10ml - opis produktu

Suplement diety Citrosept forte acerola uzupełnia dietę w naturalne bioflawonoidy i inne substancje pochodzące z grejpfruta oraz acerolę, zawierającą witaminę C w postaci naturalnie występującej w przyrodzie. Spożywanie witaminy C jest szczególnie istotne w okresach zwiększonego występowania przeziębień i grypy. Witamina C pochodząca z aceroli jest łatwo przyswajalna dla organizmu człowieka, doskonale współgra w tym zakresie z bioflawonoidami z grejpfruta. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zastosowanie: uzupełnienie diety w bioflawonoidy i witaminę C w okresach zwiększonego występowania przeziębień i grypy.

Zalecane spożycie: przed użyciem wstrząsnąć, 2 razy dziennie po 20 kropli, rozpuszczonych w 100-200ml płynu, najkorzystniej w soku owocowym. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania na bioflawonoidy i witaminę C: 2 razy dziennie po 30 kropli rozpuszczonych w 100-200ml płynu, najkorzystniej w soku owocowym, przez około 3 dni. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki: ekstrakt z owoców grejpfruta z upraw ekologicznych 92% (nośnik-glicerol, substancje pochodzące z grejpfruta); koncentrat aceroli Malpighia glabra L. 3%; woda; kwas L-askorbinowy (witamina C).

40 kropli zawiera: witamina C 77,1mg (96%)*, bioflawonoidy z grejpfruta 17,3mg, koncentrat aceroli 57,0mg

60 kropli zawiera: witamina C 115,6mg (145%)*, bioflawonoidy z grejpfruta 26mg, koncentrat aceroli 85,4mg

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku stosowania leków nasercowych lub na nadciśnienie przed spożyciem powinny skonsultować się z lekarzem.

Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w oryginalnym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.
Produkt może być stosowany przez wegetarian.

Wyprodukowano w Polsce dla:
Citamani Poland
Majewscy i Koć S.J
ul.Młynarska 13A lok.90
05-500 Piaseczno
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: