Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

CleanHands, antybakteryjny żel do rąk z aloesem i prowitaminą B5, 30 ml

Cena jednostkowa: 12,63 zł za 100 mililitrów

Cena
3,79 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

CleanHands to antybakteryjny, dezynfekujący żel do rąk eliminujący 99,9% bakterii bez użycia wody. Zabija bakterie Pseudomonas Aeruginosa, Staphylococcus Aureus, Escherichia Coli, Enterococcus Hirae.

Wskazania

Dezynfekcja rąk.

Sposób użycia

Preparat gotowy do użycia. Tylko do użytku zewnętrznego. Niewielką ilość żelu (około 3ml) rozprowadzić na całych dłoniach i wcierać do całkowitego wchłonięcia przez minimum 30 sekund. Czynność powtórzyć dwa razy. Nie spłukiwać.

Składniki

Substancje czynne: etanol 64,4g-65,6g/100g, propan-2-ol: 9,4-9,8g/100g.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Środki ostrożności

Nie nanosić na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie stosować na błony śluzowe, wargi, w okolicach oczu i w okolicach intymnych. Nie stosować w przypadku wystąpienia uczulenia. Chronić przed dziećmi. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Produkt palny. Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pierwsza pomoc

- w przypadku połknięcia: nie prowokować wymiotów. Przepłukać jamę ustną wodą i wypić dużą ilość wody;
- w przypadku kontaktu z oczami: usunąć soczewki kontaktowe i ostrożnie płukać oczy z otwartą powieką, wodą przez kilka minut;
- w przypadku narażenia inhalacyjnego: należy wyjść na świeże powietrze. W każdym przypadku, w razie braku widocznej poprawy należy skonsultować się z lekarzem.

Nr pozwolenia

7453/18

Podmiot odpowiedzialny

Spółdzielnia Świt
ul. Taśmowa 1
02-677 Warszawa