Kategorie

CleanHands, antybakteryjny żel do rąk z aloesem i Prowitaminą B5, 50 ml

Cena jednostkowa: 11,98 zł za 100 mililitrów

Cena
5,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze! Dziś Dzień Darmowej Dostawy

Opis produktu

Antybakteryjny, dezynfekujący żel do rąk usuwający 99,9% bakterii bez użycia wody. Zabija bakterie Pseudomonas Aeruginosa, Staphylococcus Aureus, Escherichia Coli, Enterococcus Hirae.

Wskazania

Codzienna dezynfekcja rąk.

Sposób użycia

Preparat tylko do użytku zewnętrznego. Gotowy do użycia. Nanieść na dłonie i palce niewielką ilość żelu (około 3ml) i wcierać do całkowitego wchłonięcia przez około 30 sekund. Czynność powtórzyć dwa razy. Nie spłukiwać.

Składniki

Substancje czynne: etanol 64,4g-65,6g/100g, propan-2-ol: 9,4-9,8g/100g.

Środki ostrożności

Nie nanosić na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie stosować na błony śluzowe, wargi, w okolicach oczu i w okolicach intymnych. Nie stosować w przypadku wystąpienia uczulenia. Chronić przed dziećmi. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Produkt palny. Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pierwsza pomoc

- w przypadku kontaktu z oczami: wyjąć soczewki kontaktowe i ostrożnie płukać oczy z otwartą powieką wodą przez kilka minut;
- w przypadku połknięcia: nie prowokować wymiotów. Przepłukać jamę ustną wodą i wypić dużą ilość wody;
- w przypadku narażenia inhalacyjnego: należy wyjść na świeże powietrze. W każdym przypadku, w razie braku widocznej poprawy, należy poradzić się lekarza.

Nr pozwolenia

7453/18

Podmiot odpowiedzialny

Spółdzielnia Świt
ul. Taśmowa 1
02-677 Warszawa