Kategorie

CleanHands, antybakteryjny żel do rąk z aloesem i prowitaminą B5, z pompką, 300 ml

Cena jednostkowa: 4,96 zł za 100 mililitrów

Cena
14,89 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Dezynfekujący żel antybakteryjny do rąk eliminujący 99,9% bakterii. Usuwa bakterie Pseudomonas Aeruginosa, Staphylococcus Aureus, Escherichia Coli, Enterococcus Hirae. Działa bez użycia wody.

Wskazania

Codzienna dezynfekcja rąk.

Sposób użycia

Preparat gotowy do użycia. Tylko do użytku zewnętrznego. Niewielką ilość żelu (około 3ml) nanieść na dłonie i palce, wcierać do całkowitego wchłonięcia. Czynność należy powtórzyć. Nie spłukiwać.

Składniki

Substancje czynne: etanol 64,4g-65,6g/100g, propan-2-ol: 9,4-9,8g/100g.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Środki ostrożności

Nie nanosić na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie stosować na błony śluzowe, wargi, w okolicach oczu i w okolicach intymnych. Nie stosować w przypadku wystąpienia uczulenia. Chronić przed dziećmi. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Produkt palny. Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pierwsza pomoc

- w przypadku kontaktu z oczami: ostrożnie płukać oczy wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć;
- w przypadku połknięcia: nie prowokować wymiotów. Przepłukać jamę ustną wodą i wypić dużą ilość wody;
- w przypadku narażenia inhalacyjnego: należy wyjść na świeże powietrze. W każdym przypadku, w razie braku widocznej poprawy należy poradzić się lekarza.

Nr pozwolenia

7453/18

Podmiot odpowiedzialny

Spółdzielnia Świt
ul. Taśmowa 1
02-677 Warszawa

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Rejestracja