Coldrex Maxgrip C 500mg+25mg+5mg+20mg+30mg, 12 tabletek

ostatnia cena sprzedaży
8,79 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Lek

Producent: OMEGA PHARMA

Coldrex Maxgrip C 500mg+25mg+5mg+20mg+30mg, 12 tabletek - opis produktu

Wskazania: leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle gardła, bóle kostne i mięśniowe, katar.

Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: paracetamol 500mg, chlorowodorek fenylefryny 5mg, kofeina 25mg, wodzian terpinu 20mg, kwas askorbowy 30mg (witamina C) oraz substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, skrobia rozpuszczalna, talk, kwas stearynowy, powidon, potasu sorbinian, sodu laurylosiarczan, żółty barwnik (E110).

Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, obkurczające naczynia krwionośne błon śluzowych nosa, udrożniającym nos i zatoki.

Dawkowanie: dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat. Doustnie, 2 tabletki, podawać do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej, niż co 4 godziny ani nie stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu dobry.

Przeciwwskazania: u osób: nadwrażliwość na składniki preparatu, niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek, z chorobą alkoholową, przyjmujących zydowudynę (stosowaną w leczeniu zakażenia wirusem HIV), przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy (MAO)i w ciągu 2 tygodni po ich ostatnim zastosowaniu. Nie podawać dzieciom poniżej 12 lat.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: