ZZZ ColestOil Omega-3, 100 kapsułek

ostatnia cena sprzedaży
71,30 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Suplement diety

Producent: ABOCA

ZZZ ColestOil Omega-3, 100 kapsułek - opis produktu

Colestoil Omega 3 dzięki skłądnikom przyczynia się do utrzymania normalnego poziomu cholesterolu we krwi, dzięki zawartości kwasu ALA (kwas alfa-linolenowy) i normalnego poziomu trójglicerydów, dzięki obecności oleistego ekstraktu z czosnku. Colestoil Omega 3 zawiera ponadto kwasy EPA i DHA (odpowiednio kwas eikozapentaenowy i kwas dokozaheksaenowy), substancje wspomagające normalną pracę serca. ALA, EPA i DHA są kwasami tłuszczowymi typu Omega 3; EPA i DHA, ekstrakty z oleju z ryb morskich (sardynek, sardeli, makreli), są biodostępne i charakteryzują się wysoką jakością, ALA uzyskiwany jest z oleju nasion lnu (Biomega), bogatego w ten kwas. Olejek eteryczny z cytryny polepsza smak produktu. Colestoil Omega 3 może być stosowany przez dłuższy okres w połączeniu ze zdrowym trybem życia i kontrolowaną dietą.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w kwasy tłuszczowe omega-3.
 
Zalecane spożycie: zaleca się zażywanie 2 kapsułek dwa razy dziennie. Na podstawie danych naukowych, zaleca się zażywanie produktu przez przynajmniej 2 miesiące.
 
Składniki: olej rybny, len (Linum usitatissimum) olej z nasion (Biomega), żelatyna, czosnek (Allium sativum) ekstrakt z cebulek 1:10 w oleju z nasion słonecznika, cytryna (Citrus limonum) olejek eteryczny, witamina E ekstrakt z olei roślinnych, olej z nasion słonecznika, ekstrakt bogaty w tocopherol.
 
4 kapsułki zawierają: olej rybny 1,25g mianowany na zawartość EPA+DHA minimum 60% min. 750mg, len (Linum usitatissimum) olej z nasion (Biomega) 600mg mianowany na zawartość kwasu alfa-linolenowego 50% 300mg, żelatyna, czosnek (Allium sativum) ekstrakt z cebulek 1:10 w oleju z nasion słonecznika 150mg, cytryna (Citrus limonum) olejek eteryczny 20,6 mg, witamina E ekstrakt z olei roślinnych 12mg alfa-TE (100% RDA)*, olej z nasion słonecznika, ekstrakt bogaty w tocopherol. 
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
 
Ważne wskazówki:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu i chronić od swiatła.
 
Dystrybutor:
Aboca Polska Sp. z o.o.
Oswobodzenia 1
40-403 Katowice
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: