Kategorie

Colgate, elektryczna szczoteczka do zębów dla dzieci, Batman, od 3 lat, 1 sztuka

Cena jednostkowa: 31,99 zł za 1 sztukę

Cena
31,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Szczoteczka do zębów na baterie Colgate Batman posiada małą oscylującą główkę z niezwykle miękkimi włóknami, dzięki którym dokładnie czyści zęby i delikatnie pomaga usuwać płytkę nazębną. Wygodny przycisk włączający i wyłączający oraz smukła rączka zapewniają komfort używania. 

Sposób użycia

aby nałożyć pastę, należy umieścić szczoteczkę w pozycji poziomej. Po użyciu dokładnie spłukać i strząsnąć resztę wody. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat. Główka szczoteczki nie jest wymienna. Dentyści zalecają wymianę szczoteczki co 3 miesiące. Przechowywać w pozycji pionowej.

Cechy produktu

- smukła rączka,
- twardość szczoteczki: bardzo miękka,
- mała główka obrotowa,
- wygodny przycisk włączający i wyłączający.

Ostrzeżenia

produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. W przypadku dzieci poniżej 8 roku życia i osób niepełnosprawnych wymagany jest nadzór osoby dorosłej. Nie gryźć ani nie żuć szczoteczki. Nie używać produktu jako zabawki. Nie używać jednocześnie starych i nowych baterii. Nie używać jednocześnie baterii alkaicznych i standardowych (cynkowo-węglowych) lub akumulatorów (niklowo-kadmowych). Jeśli produkt z powodu uszkodzeń główki się poluzuje, nie należy go używać. Ryzyko połknięcia bakterii. Nie wkładać baterii niezgodnie z polaryzacją, nie ładować ich, nie palić ani nie stosować jednocześnie z innymi typami baterii. Może to spowodować ich wyciek i obrażenia ciała. Wszystkie baterie należy wymieniać w tym samym czasie. Nie wrzucać produktu razem z odpadami domowego. Przed wyrzuceniem szczoteczki usunąć bakterie.  Oddać je do wyznaczonego punktu zbiórki zużytych urządzeń.

Dodatkowe informacje

Główka szczoteczki nie jest wymienna.
 

Zawartość opakowania

- 1 szczoteczka,
- 2 wymienne baterie alkaliczne AA.

Producent

Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o.
ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D,
01-531 Warszawa.