Kategorie

Colilen IBS, 60 kapsułek

Cena jednostkowa: 11,33 zł za 10 kapsułek

Cena
67,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Colilen IBS jest zalecany w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego, charakteryzującego się bólem, wzdęciem, uczuciem rozpierania i dyskomfortem w okolicy brzucha, któremu towarzyszyć mogą zmiany konsystencji stolca i nieregularna praca jelit (zaparcia, biegunki lub na przemian). Colilen IBS, dzięki swojemu mechanizmowi ochronnemu, zmniejsza stopniowo dolegliwości jelitowe. W zależności od nasilenia zaburzeń, zaleca się kontynuowanie leczenia od 2 do 6 tygodni oraz jego powtórzenie w razie ponownego pojawienia się pierwszych objawów.

Zastosowanie

Do leczenia zespołu jelita nadwrażliwego charakteryzującego się bólem, uczuciem rozpierania i dyskomfortem w okolicy brzucha, któremu mogą towarzyszyć zmiany konsystencji stolca i nieregularna praca jelit (zaparcia, biegunki lub na przemian).

Sposób użycia

2 kapsułki trzy razy dziennie, między lub przed posiłkami. Zażywanie Colilen IBS może być łączone z innymi terapiami objawowymi w przypadku fazy ostrej dolegliwości.

Składniki

substancje czynne: ActiMucin, opatentowany roślinny kompleks molekularny (IT nr 102012902020829) żywic (z kadzidłowca), polisacharydów (z aloesu) i polifenoli (z rumianku i melisy), mianowany na zawartość żywic ≥18%. Zawiera ponadto: kumin, celulozę mikrokrystaliczną, olejek eteryczny z kopru włoskiego.

Przeciwwskazania

W okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. 

Ważne wskazówki

Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. 
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Kapsułka z polisacharydów pochodzenia roślinnego.
Produkt jest przeznaczony dla osób powyżej 8. roku życia. 
Zaleca się zużycie produktu w ciągu 6 miesięcy od otwarcie butelki

Dystrybutor

Aboca Polska Sp. z o.o. 
ul. Oswobodzenia 1,
40-403 Katowice.

Cechy produktu