Kategorie

Coloflor Cesario, krople doustne dla noworodków i niemowląt po cesarskim cięciu, 5 ml

Cena jednostkowa: 569,80 zł za 100 mililitrów

Cena
28,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Suplement diety Coloflor cesario to preparat w postaci kropli, przeznaczony dla noworodków i niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie. W swoim składzie zawiera 3 szczepy żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), Lactobacillus fermentum (CECT5716) Hereditum oraz Bifidobacterium infantis M-63 wyselekcjonowanych ze względu na skuteczność i bezpieczeństwo. Po porodzie drogą cięcia cesarskiego opóźniony jest początek laktacji, przez co niemowlęta urodzone w sposób niefizjologiczny, pozbawione są w początkowym okresie życia wpływu korzystnych bakterii zawartych w mleku matki na rozwój prawidłowej mikroflory jelitowej.

 • Produkt termolabilny jest preparatem wrażliwym na temperaturę i wymaga specjalnych warunków przechowywania. Przechowuj go zgodnie ze wskazówkami producenta zawartymi w ulotce lub na opakowaniu produktu.
 • Coloflor cesario należy przechowywać w lodówce, w temperaturze 2-8 stopni Celsjusza, w oryginalnym opakowaniu w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Dopuszcza się w okresie do 3 dni transport w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza. Transport w podanym zakresie temperatur we wskazanym czasie nie wpływa na jakość produktu.
 • Informujemy, że produkty termolabilne można zamawiać tylko za pośrednictwem kuriera Poltraf i DPD.
  Nie ma obecnie możliwości dostarczenia produktów lodówkowych do punktów odbioru Cool Point.

Zastosowanie

suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.

Zalecane spożycie

noworodki i niemowlęta urodzone przez cesarskie cięcie–3 krople dziennie. Przed spożyciem wstrząsnąć do momentu całkowitego wymieszania zawartości. Krople należy podawać bezpośrednio do ust dziecka lub po rozpuszczeniu w letnim płynie, lub innym pokarmie.

Składniki

Olej MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe), maltodekstryna, liofilizowane żywe kultury bakterii: Bifidobacterium infantis (5478), Lactobacilus rhamnosus GG (ATCC 53103), Lactobacilus fermentum (CECT 5716) Hereditum, sacharoza, przeciwutleniacz: cytryniany sodu, chlorek sodu.

Porcja dzienna (3 krople) zawiera: 3 miliardy żywych kultur bakterii (w tym: 1 miliard żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), 1 miliard żywych kultur bakterii Lactobacillus fermentum (CECT5716) Hereditum, 1 miliard żywych kultur bakterii Bifidobacterium infantis M-63).

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w temperaturze 2-8 stopni Celsjusza.
 • Nie zamrażać.
 • Chronić przed światłem.
 • Krople należy zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia butelki.
 • Na dnie butelki może tworzyć się osad, który jest naturalną cechą produktu.

Producent

Oleofarm Sp. z o.o.
ul. Mokronoska 8
52-407 Wrocław

Cechy produktu