Coloflor cesario, krople doustne dla noworodków i niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie, 5ml

Coloflor cesario, krople doustne dla noworodków i niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie, 5ml

Cena: 25,99 zł

Cena jednostkowa: 519,80 zł za 100 ml
Zamówienia złożone do 14:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dostępny
Rodzaj: Suplement diety
Producent: OLEOFARM

Coloflor cesario, krople doustne dla noworodków i niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie, 5ml - opis produktu

Suplement diety Coloflor cesario to preparat w postaci kropli, przeznaczony dla noworodków i niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie. W swoim składzie zawiera 3 szczepy żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), Lactobacillus fermentum (CECT5716) Hereditum oraz Bifidobacterium infantis M-63 wyselekcjonowanych ze względu na skuteczność i bezpieczeństwo. Po porodzie drogą cięcia cesarskiego opóźniony jest początek laktacji, przez co niemowlęta urodzone w sposób niefizjologiczny, pozbawione są w początkowym okresie życia wpływu korzystnych bakterii zawartych w mleku matki na rozwój prawidłowej mikroflory jelitowej.


Zastosowanie

suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.


Zalecane spożycie

noworodki i niemowlęta urodzone przez cesarskie cięcie–3 krople dziennie. Przed spożyciem wstrząsnąć do momentu całkowitego wymieszania zawartości. Krople należy podawać bezpośrednio do ust dziecka lub po rozpuszczeniu w letnim płynie, lub innym pokarmie.


Składniki

Olej MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe), maltodekstryna, liofilizowane żywe kultury bakterii: Bifidobacterium infantis (5478), Lactobacilus rhamnosus GG (ATCC 53103), Lactobacilus fermentum (CECT 5716) Hereditum, sacharoza, przeciwutleniacz: cytryniany sodu, chlorek sodu.

Porcja dzienna (3 krople) zawiera: 3 miliardy żywych kultur bakterii (w tym: 1 miliard żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), 1 miliard żywych kultur bakterii Lactobacillus fermentum (CECT5716) Hereditum, 1 miliard żywych kultur bakterii Bifidobacterium infantis M-63).


Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze 2-8 stopni Celsjusza.
Nie zamrażać.
Chronić przed światłem.
Krople należy zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia butelki.
Na dnie butelki może tworzyć się osad, który jest naturalną cechą produktu.


Dodatkowe informacje

Uwaga! Produkt należy przechowywać w lodówce, w temperaturze 2-8 stopni Celsjusza, w oryginalnym opakowaniu w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Dopuszcza się w okresie do 3 dni transport w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza. Transport w podanym zakresie temperatur we wskazanym czasie nie wpływa na jakość produktu. Oświadczenie producenta tutaj.


Producent

Oleofarm Sp. z o.o.
ul. Mokronoska 8
52-407 Wrocław