COLOR&SOIN, farba do włosów, 4G, orzech laskowy, 135ml

COLOR&SOIN, farba do włosów, 4G, orzech laskowy, 135ml

Cena: 32,99 zł

Cena jednostkowa: 24,44 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: COLOR SOIN

COLOR&SOIN, farba do włosów, 4G, orzech laskowy, 135ml - opis produktu

Color & Soin - to trwała farba do włosów, która już od pierwszego użycia barwi 100% siwych włosów, a także chroni je i pielęgnuje. Została przetestowana w ramach kontroli dermatologicznej. Produkt został opracowany z uwzględnieniem natury włosów, minimalizuje podrażnienia skóry i ryzyko wystąpienia alergii. Ponadto, dzięki białkom roślinnym i olejkom eterycznym, Color & Soin powoduje, że włosy błyszczą, są puszyste i miękkie. Produkt pozbawiony amoniaku, parabenów, rezorcyny i silikonów. Łatwy w aplikacji, bez nieprzyjemnego, ostrego zapachu. Odporny na działanie promieni UV i chloru.

Opakowanie zawiera:
- butelkę farby do włosów z ekstraktami roślin o pojemności 60ml,
- butelkę utrwalacza o pojemności 60ml,
- saszetkę balsamu do włosów o pojemności 15ml,
- parę rękawiczek ochronnych,
- ulotkę.

Wskazania: koloryzacja włosów.

Sposób użycia: całą zawartość żelu koloryzującego Color&Soin dodaj do aplikatora zawierającego czynnik utrwalający. Zamknij dokładnie aplikator i mocno wstrząśnij, aż do uzyskania jednorodnej mieszanki. Następnie odkręć końcówkę aplikatora i natychmiast nałóż mieszankę na włosy. Nakładać wyłącznie na suche włosy.

Nakładanie farby na całą długość włosów/pierwsze farbowanie: aby równomiernie rozprowadzić farbę,podziel włosy grzebieniem na cztery części i ostrożnie nałóż mieszankę u nasady włosów. Następnie rozprowadź produkt wzdłuż całej długości włosów. Aby uzyskać optymalny rezultat, zaleca się wykorzystanie całej przygotowanej mieszanki koloryzującej. Delikatnie masuj włosy w celu spienienia i równomiernego rozprowadzenia produktu, a następnie pozostaw go na nich na 35 do 40 minut (dłużej jeśli masz siwe włosy, które są trudniejsze do pokrycia kolorem. Nakładanie farby tylko na odrosty: aby odświeżyć kolor włosów wcześniej farbowanych,nałóż mieszankę najpierw na odrosty i pozostaw ją na 25 minut. Następnie rozprowadź mieszankę na całości włosów i pozostaw na kolejne 10 minut. Tuż przed spłukaniem polej włosy niewielką ilością ciepłej wody i spień mieszankę, masując delikatnymi,kolistymi ruchami. Po spłukaniu, trwającym do momentu,gdy spływająca woda będzie czysta, nałóż balsam Color&Soin (dołączony w opakowaniu) aby ustabilizować kolor włosów. Delikatnie masuj włosy przez około 2 minuty. Następnie spłucz obficie letnią wodą.

Główne składniki: olejek z bawełny, wyciąg z cytryny, olej lniany, ekstrakt ze słonecznika.