ColosRegen Bloker, bioaktywne Colostrum Bovinum, mleko klaczy i proteiny jedwabiu, 10ml

ColosRegen Bloker, bioaktywne Colostrum Bovinum, mleko klaczy i proteiny jedwabiu, 10ml

Cena: 8,99 zł

Cena jednostkowa: 89,90 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: GENACTIV

ColosRegen Bloker, bioaktywne Colostrum Bovinum, mleko klaczy i proteiny jedwabiu, 10ml - opis produktu

Colosregen bloker to kurtyna mająca na celu ochronę skóry głowy przed szkodliwym działaniem substancji chemicznych stosowanych w czasie zabiegów fryzjerskich. Podnosi bezpieczeństwo farbowania włosów i trwałej ondulacji w przypadku chorób włosów i skóry głowy. Związki chemiczne znajdujące się w farbach do włosów oraz płynach do rozjaśniania lub trwałej ondulacji, aby osiągnąć oczekiwany efekt, muszą silnie oddziaływać na martwą strukturę włosów. Niestety, bardzo negatywnie wpływają też na skórę głowy oraz cebulki włosów. Przed zastosowaniem tych zabiegów niezbędne jest zabezpieczenie skóry głowy i mieszków włosowych. Ochrona skóry głowy jest szczególnie istotna w przypadku, gdy zabiegi powtarzane są dość często (np. koloryzacja co kilka tygodni), skóra głowy jest wrażliwa lub stwierdzono choroby skóry głowy, lub gdy zauważono częste wypadanie włosów. ColosRegen Bloker krótkotrwale obkurczenie skóry głowy na czas zabiegów chemicznych, chroni przed wnikaniem szkodliwych substancji do mieszków włosowych oraz ochrania rosnące włosów następowe. Zawarte w preparacie proteiny jedwabiu sa doskonałym materiałem budulcowym. Aminokwasy o mniejszej masie cząsteczkowej mogą penetrować do wnętrza zarówno uszkodzonych, jak i nieuszkodzonych włosów lub do wnętrza naskórka, zwiększając i jednocześnie utrwalając, efekt głębokiego nawilżenia. Dzięki temu skóra staje się elastyczna i mniej napięta. Colostrum bovinum oraz mleko klaczy łagodzą dodatkowo podrażnienia skóry głowy. 
 
Wskazania: ochrona skóry głowy dla osób stosujących zabiegi koloryzacyjne, rozjaśnienia i trwałej ondulacji. Specjalistyczna pielęgnacja skóry głowy. 
 
Sposób użycia: bloker nałożyć bezpośrednio na skórę głowy ok. 5-10 minut przed zabiegiem. Po rozmasowaniu skóra głowy i łuska włosa pokryją się warstwą ochronną. Działanie blokera jest neutralne i nie wpływa na efekt koloryzacji, pokrycie siwych włosów czy skręt przy ondulacji. Tylko do użytku zewnętrznego. 
 
Główne składniki: bioaktywne colostrum biovinum, mleko klaczy, proteiny jedwabiu.