Colosregen, szampon wzmacniający do włosów, 150ml

Colosregen, szampon wzmacniający do włosów, 150ml

Cena: 39,49 zł

Cena jednostkowa: 26,33 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: GENACTIV

Colosregen, szampon wzmacniający do włosów, 150ml - opis produktu

Szampon ColosRegen przeznaczony jest do pielęgnacji skóry głowy, szczególnie w przypadku włosów słabych, które wypadają i ulegają przerzedzeniu. Dzięki działaniu składników aktywnych - colostrum bovinum, mleka klaczy i protein jedwabiu - szampon delikatnie oczyszcza skórę głowy, usprawnia mikrokrążenie, odżywia i wzmacnia opuszki włosowe, chroni mieszki włosowe przed działaniem wolnych rodników, zwiększa elastyczność i nawilżenie struktury włosa poprzez wnikanie składników bioaktywnych pod łuskę. Włosy stają się mocne i błyszczące, a skóra głowy zdrowa i elastyczna.
 
Wskazania: bioaktywne wzmocnienie włosów; do każdego rodzaju włosów i skóry głowy, także do włosów farbowanych.
 
Sposób użycia: nanieść szampon na wilgotne włosy, masować skórę głowy i dokładnie spłukać. Dla pełniejszego efektu i lepszej penetracji składników aktywnych, zastosować szampon ponownie, masować delikatnie skórę głowy aż do uzyskania gęstej piany. Powstałą bioaktywną pianę pozostawić na włosach przez 2-3 minuty przed spłukaniem.
 
Składniki aktywne: colostrum bovinum, mleko klaczy i proteiny jedwabiu.
 
Uwaga! Nastąpiła zmiana szaty graficznej produktu. Do wyczerpania zapasów wydawane będą produkty w starej szacie graficznej.