Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

Curaprox CS 5460, szczoteczka do zębów, Ultra Soft, 3 sztuki

Cena jednostkowa: 13,23 zł za 1 sztukę
Cena
39,69 zł
Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych

Opis produktu

Biorąc pod uwagę ochronę przeciw próchnicy i zapaleniu dziąseł, najważniejszym aspektem szczoteczki CS 5460 jest jej włosie. Pojedyncze włókna są nieprawdopodobnie cienkie - mają tylko 0,1 mm średnicy i każde z nich jest zaokrąglone na końcu. Co więcej - nie są wykonane z nylonu, lecz z włosia Curen, które sprawia, że jest naprawdę skuteczna. Każda szczoteczka posiada imponującą ilość włókien: 5460, gęsto upakowane jeden przy drugim. Tworzą one powierzchnię czyszczącą, jak żadna inna. Do tego ultra-kompaktowa, zwinna główka ułatwiająca dotarcie do każdego zakątka w Twojej jamie ustnej.

Dodatkowe informacje

Produkt dostępny w różnych kolorach - wybierany losowo.
Zdjęcie ma charakter poglądowy. Apteka nie gwarantuje dostępności produktu w przedstawionym kolorze/szacie graficznej.

Szczoteczki manualne Curaprox - dlaczego warto je wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów szczoteczek do zębów: m.in. elektroniczne, soniczne i tradycyjne szczoteczki manualne, które kupowane są najczęściej. Ich zaletą, oprócz znacznie niższej ceny, jest dostępność dużej liczby wersji: o zróżnicowanej twardości, wielkości główek, szerokości rączek, czy wreszcie kształtów i kolorów. Szczoteczki do zębów Curaprox słyną ze swojej różnorodności - bez problemu można dopasować je do wieku użytkownika, jego stanu szkliwa czy po prostu preferencji. Curaprox to nie tylko wysoka skuteczność czyszczenia, ale także ciekawy design i atrakcyjny dodatek do łazienki.

Szczoteczka Curaprox Ultra Soft - wyjątkowo miękka

Model szczoteczki Curaprox CS 5460 Ultra Soft charakteryzuje się wyjątkową miękkością włosia. Włókna Curaprox wykonane są z materiału, który zachowuje swoją delikatność zarówno, gdy jest suchy, jak i po zmoczeniu. Dzięki temu nawet osoby, których dziąsła mają tendencję do krwawień, chorzy na paradontozę czy osoby z wyjątkowo wrażliwym szkliwem mogą bezpiecznie korzystać ze szczoteczki Curaprox Ultra Soft.