CURAPROX, szczoteczka do zębów ATA, 1 sztuka

15,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 15,89 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: CURADEN

CURAPROX, szczoteczka do zębów ATA, 1 sztuka - opis produktu

Szczoteczka CURAPROX ATA (ang. Atraumatic Total Access) została zaprojektowana specjalnie dla Pacjentów z uszkodzeniami zębów i dziąseł powstałymi podczas nieprawidłowego szczotkowania. Jest bardzo precyzyjnym narzędziem w utrzymaniu prawidłowej i bezbolesnej higieny jamy ustnej.
 
Szczoteczka ATA leczy i zapobiega podrażnieniom jamy ustnej powstałym podczas niepoprawnego czyszczenia zębów. Często podczas czyszczenia zębów naciskamy zbyt mocno na uchwyt szczoteczki. To prowadzi do poważnych uszkodzeń powierzchni zęba oraz dziąseł. Unikalna konstrukcja szczoteczki ATA chroni dziąsła i zapobiega mechanicznym uszkodzeniom zębów.
 
Szczoteczka ATA zapobiega wywieraniu zbyt dużego nacisku na zęby podczas szczotkowania. Okrągły uchwyt nie pozwala na trzymanie szczoteczki pełną dłonią. W ten sposób pacjenci są zmotywowani do trzymania jej palcami. Dzięki tej konstrukcji ani kciuk, ani dłoń nie naciskają na szczoteczkę. Uchwyt tradycyjnej szczoteczki sprzyja silnemu naciskowi podczas mycia i ogranicza motorykę.
 
Zastosowanie: dla osób z uszkodzeniami zębów i dziąseł.
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: