Kategorie

Curaprox, szczoteczki międzyzębowe CPS 508 Implant, czarny, 5 sztuk

Cena jednostkowa: 28,49 zł za 1 sztukę

Cena
28,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Po leczeniu chorób przyzębia, wszczepianiu implantów przestrzenie międzyzębowe powiększają się. Szczoteczki CPS soft implant zaprojektowano z myślą o czyszczeniu dużych przestrzeni międzyzębowych: dzięki ich drobniejszym i dłuższym włóknom świetnie spełniają swoją rolę. Wyjątkowa sprężystość sprawia, iż szczoteczki docierają do wszystkich trudno dostępnych miejsc w przestrzeniach międzyzębowych. Włókna rozprężają się w przestrzeniach międzyzębowych - efekt parasola czyści przestrzenie skutecznie i delikatnie.

Konstrukcja szczoteczki pokryta masą plastyczną sprawia, że szczoteczka ta nadaje się szczególnie do pielęgnacji delikatnych implantów tytanowych. Wyjątkowo trwała konstrukcja stożkowa rdzenia zapobiega przedwczesnemu złamaniu oraz wydłuża jej żywotność. Szczoteczki do implantów pasują do wszystkich uchwytów, co sprawia, że czyszczenie przestrzeni międzyzębowych jest niezwykle łatwe i przyjemne.

Sposób użycia

Wprowadź pod kątem: wprowadź szczoteczkę pod kątem do przestrzeni międzyzębowej, koniec szczoteczki ustaw pod kątem do osi zęba i ostrożnie wsuń pod odpowiednim kątem, aż do punktu środkowego zębów. Umieść ją pod kątem prostym: bez pchania szczoteczki dalej, przesuń uchwyt tak aby szczoteczka była prostopadle do osi zęba. Do środka i na zewnątrz: wprowadź szczoteczkę, a następnie wycofaj. Nie używaj zbyt dużej siły. 

Cechy produktu

Wymiary: średnica rdzenia: >2,0mm / wielkość przestrzeni: 4,5-8,5mm.